Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Widowiska Stand-up Katarzyna Pakosińska – Trzy Dekady Śmiechu

Katarzyna Pakosińska – Trzy Dekady Śmiechu

Organizator: Basico Ristorante Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Katarzyna Pakosińska – Trzy Dekady ŚmiechuO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Jak powiedział jeden z krytyków: „Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią!”.  Zapraszamy na premierowy program Katarzyny Pakosińskiej - wyjątkowej aktorki i artystki kabaretowej, która świętuje 30-lecie swojej pracy artystycznej i obecności na scenie! Katarzyna Pakosińska bilety na stand-up Trzy Dekady Śmiechu już w sprzedaży.

Katarzyna Pakosińska stand-up muzyczny Trzy Dekady Śmiechu

Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania, Katarzyna Pakosińska zdradzi Państwu wyjątkowe, prywatne tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi, albo i

nie. Czy wiedzą Państwo jak utrzymać szczęśliwy związek? Czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją? Co jest marzeniem współczesnego mężczyzny?

Stand-up muzyczny „Trzy Dekady Śmiechu” to program dla widzów o stalowych nerwach i w stabilnych związkach!!! Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść z tego wyjątkowego wieczoru.

  • Kierownictwo muzyczne i aranżacje - Jacek Piskorz
  • Scenariusz i reżyseria - Marcin Kołaczkowski

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też