Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Zapraszamy na stand-up Rafała Rutkowskiego, który zaprezentuje swój nowy program, w którym opowiada opowiada  m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradza pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Rafał Rutkowski bilety na stand-up już dostępne.

Rafał Rutkowski stand-up trasa

 • Cisie - 11.07.2021, Centrum Swobodna Przestrzeń
 • Jelenia Góra - 20.07.2021, Klub Kwadrat | przeniesione z 26.10, 13.04.2021, 12.05.2021
 • Lubin - 21.07.2021, Ave Cesar | przeniesione z 25.10, 15.04.2021, 13.05.2021
 • Zgorzelec - 22.07.2021, U Braci Po Godzinach | przeniesione z 5.12, 14.05
 • Ruda Śląska - 11.09.2021, Szynk Wieża Powstańcza

Uwaga: Tylko dla ludzi o mocnych przeponach i zwieraczach!!! Program tylko dla widzów dorosłych.

 

Komunikat Organizatora:

 

1. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego. 


2. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. 


3. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety 


4. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone. 

 

5. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.


6. Występ dla osób, które ukończyły 18 lat. Dopuszcza się uczestnictwo osób, które w dniu wydarzenia ukończyły 17 rok życia za pisemną zgodą rodzica/ opiekuna prawnego. Formularz zgody do pobrania tutaj: Zgoda

Support na trasie

Mateusz Burkacki :

 • 1.07 Rybnik

Szymon Baraniecki:

 • 7.06 Ełk
 • 9.06 Mrągowo

Arek Cykro:

 • 22.07 Zgorzelec
 • 21.07 Lubin
 • 20.07 Jelenia Góra

Kuba Dąbrowski:

 • 29.05 Olsztyn
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/