Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Stand-up Pojedynek STAND-UP Wojciech | Błachnio | Pałubski | Jachimek

Pojedynek STAND-UP Wojciech | Błachnio | Pałubski | Jachimek

Organizator: Marek Wojciech Projects

Pojedynek STAND-UP Wojciech | Błachnio | Pałubski | JachimekO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Pojedynek Stand-up to impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 3 komików i komiczka na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up. Wystąpią: Ewa Błachnio, Michał Pałubski, Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech. Bilety na Pojedynek Stand-up już w sprzedaży!

 

Marcin Zbigniew Wojciech

Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up'er.

 

Ewka Błachnio

A z tej strony Ewka Błachnio. Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne”. Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!

 

Michał Pałubski

Aktor i komik, którego poznała i pokochała publiczność w całej Polsce. Wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski - nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

 

Tomasz Jachimek 

Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też