Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Widowiska Stand-up Łukasz Kaczmarczyk stand-up - Tusza Duszy

Łukasz Kaczmarczyk stand-up - Tusza Duszy

25.05.2024 Ścinawa Polska

Organizator: ART JM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łukasz Kaczmarczyk stand-up - Tusza DuszyBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Łukasz Kaczmarczyk Stand Up - Tusza Duszy
sobota
25.05.2024
19:00

Łukasz Kaczmarczyk Stand Up - Tusza Duszy

Ścinawa Polska, Tawerna Kapitańska

O wydarzeniu

Zapraszamy na występy Łukasza Kaczmarczyka! W programie "Tusza Duszy" usłyszycie historie o trudnym dzieciństwie, nałogach i codziennych dewiacjach człowieka wychowanego na pograniczu romantyzmu i niemasensu. Czyli o wszystkim, z czym identyfikować może się typowy Polak. Łukasz Kaczmarczyk bilety już dostepne.

Łukasz Kaczmarczyk w programie Tusza Duszy

Religia miesza się w tym programie z niewiarą, a do tego jeszcze zmarła mi babcia. Zaciera się tu granica między purnonsensem, a pulmunologią. Nostalgia tęskni za roztargnieniem, a sentymenty mają się z pyszna. Z pyszna.pl, bo to też jest trochę program o grubości ludzkiej duszy. Czyli w skrócie: tuszy duszy. Tusza oznacza cały korpus ubitego i wypatroszonego zwierzęcia. Może być ze skórą lub bez. Dusza natomiast to czynnik, który ożywia ciało, stanowi o tożsamości człowieka i jest źródłem ludzkiego poznania. Dusze tuczy się doświadczając sztuki.

Po występie wy i wasze dusze będziecie ciężsi o ten cały syf, którego ja chcę się pozbyć! Przyjdźcie do mnie, a ja was nakarmię.

Łukasz Kaczmarczyk informacje

Łukasz Kaczmarczyk to komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też