Show Burlesque Dance Live Show: Lato miłości - été d’amour

Show Burlesque Dance Live Show: Lato miłości - été d’amour

Niepowtarzalny wieczór z burleską w Vertigo Jazz Club! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie! Show Burlesque Dance Live Show: Lato miłości - été d’amour bilety już w sprzedaży. 

Lato miłości - été d’amour

Rewia, kabaret i musical z widowiskowym finałem, show w klimacie Broadwayu i klasycznej, pełnej piór i błysku burleski, które powstało by zaspokoić gusta najbardziej wymagającej publiczności, tym razem z akompaniamentem prawdziwego bandu!

Najpiękniejsza diva polskiej burleski Lillet L’amour, charakterny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka znanego tez jako Cieniu, oraz fantastyczna taneczna podróż przez musicale dzięki Show Burlesque Dance, tym razem wyostrzone i podane na złotej tacy najprawdziwszych dźwięków na żywo. 

 

Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos, na kontrabasie budujący fundament tej harmonii - Ion Virlan, narzucający rytm na perkusji - Piotr Zarecki i złoto w zespole czyli saksofon Jakuba Luboińskiego, ale i jego wokal.

Lato miłości - to show złożone z numerów wszechczasów, w towarzystwie kabaretu, tańca i burleski w wyjątkowej oprawie całego band.

Show Burlesque Dance obsada

Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska

Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak - Cieniu,

Piano - Sebastian  Łobos, 

Wokal - Kate Rex

Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida

Taniec - Karolina Świetlaga

Kontrabas - Ion Virlan, 

Perkusja - Piotr Zarecki 

Saksofon i wokal -  Jakub Luboiński

 

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu! 

 

Show Burlesque Dance Live Show jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu najbardziej bliskiemu naszym sercom - MIŁOŚCI, teraz dostępne na imprezie biletowanej.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Show Burlesque Dance Live Show: Lato miłości - été d’amour
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/