Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Inne Lot do DUBAJU (AE) (SMR7881)

Lot do DUBAJU (AE) (SMR7881)

17.09.2024 Warszawa

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do DUBAJU (AE) (SMR7881)BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Lot do DUBAJU (AE) (SMR7881)
wtorek
17.09.2024
18:00

Lot do DUBAJU (AE) (SMR7881)

Warszawa, Simair Flight Simulation Center

O wydarzeniu

17 września 2024 roku, o godzinie 18:00, czeka nas wyjątkowa podróż z Simair Center na trasie z Teheranu do Dubaju. Nasz rejs oznaczony numerem SMR7881 zabierze Was w fascynującą podróż do jednego z najbardziej dynamicznych miast na Bliskim Wschodzie. Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w naszym Centrum Szkoleniowym.

 

Lotnisko Mehrabad w Teheranie to jedno z najważniejszych lotnisk w Iranie. Znajduje się w południowej części stolicy, co ułatwia dostęp dla podróżnych. Jego centralne położenie sprawia, że jest wygodnym punktem wyjścia dla podróży do różnych miejsc w Iranie i za granicą.

Podczas przelotu z Teheranu do Dubaju, pasażerowie mogą podziwiać fascynujący krajobraz Iranu i Zatoki Perskiej. Z okien samolotu można dostrzec rozległe pustynie oraz góry Zagros. W miarę zbliżania się do Dubaju, widoki zmieniają się na dynamiczne wieżowce, luksusowe centra handlowe i imponujące sztuczne wyspy, tworzące charakterystyczny krajobraz tego miasta.

Międzynarodowe lotnisko Dubaj to jedno z najbardziej ruchliwych i nowoczesnych lotnisk na świecie. Znajduje się w Dubaju, jednym z największych ośrodków finansowych, handlowych i turystycznych na Bliskim Wschodzie. Lotnisko oferuje pasażerom dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta.

Na pokładzie samolotu czekać będzie wiele atrakcji. Profesjonalny przewodnik turystyczny opowie Wam o najciekawszych miejscach docelowego Dubaju, byście mogli lepiej poznać tę ekscytującą destynację. Ponadto, podczas lotu będziecie mieli okazję skosztować poczęstunku tematycznego, który doskonale odda atmosferę tego miejsca.

Nasza załoga pokładowa, doświadczeni piloci i personel obsługi, zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas całej podróży. A dla tych, którzy zawsze marzyli o zobaczeniu, jak wygląda praca w kokpicie, przygotowaliśmy specjalną atrakcję – zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej.

Przygotujcie się na niekończące się rozmowy na temat lotnictwa i podróży, które dodadzą Waszej podróży niezapomnianego klimatu. Zarezerwujcie swoje miejsca już dziś i dołączcie do naszej podróży do Dubaju z Simair Center! 

 

Miejsce: Simair Virtual, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 17 Września 2024 (wtorek)

Godzina odlotu: 18:00

Rejs: SMR7881

Lotnisko startu: Teheran / Mehrabad (THR)

Lotnisko lądowania: Dubaj Intl. (DXB)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa 

 

Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też