Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Teatr Spektakle Muzyczne BALKAN FEVER PARTY - MAGDA NAVARRETE I CARAVANA BANDA

BALKAN FEVER PARTY - MAGDA NAVARRETE I CARAVANA BANDA

Organizator: Teatr Syrena

BALKAN FEVER PARTY - MAGDA NAVARRETE I CARAVANA BANDAO wydarzeniu

O wydarzeniu

Balkan Fever Party w Teatrze Syrena! Zapraszamy już 8 marca. Widzów, którzy zdecydują się spędzić ten wieczór powitamy welcome drinkiem. Dodatkowo, po koncercie zapraszamy wszystkich do Bistro Syrena, gdzie bałkański klimat kontynuować będziemy do późnych godzin. O oprawę muzyczną zadba DJ Pani Bum! Balkan Fever Party bilety już w sprzedaży.

 

Caravana Banda to polsko-czeska formacja, od wielu lat podbijająca serca publiczności w Europie. Ich energia i pomysłowość oraz połączenie różnych stylów muzycznych żadnego słuchacza nie pozostawią obojętnym.

 

Gwiazda wieczoru, Magda Navarrete z zespołem zabiera słuchaczy w niezwykłą wyprawę - muzykę bałkańską Caravana Banda łączy bowiem z flamenco i melodiami rodem z cygańskich opowieści, a do nich dodaje elementy folkloru polskiego i czeskiego oraz... śpiew w ponad 10 językach. Formacja nazwiązuje też do muzyki z Rumunii, Albanii, Serbii, Macedonii i Bułgarii.

 

Egzotyczne instrumenty i energiczni muzycy tworzą doskonałe tło dla głosu i tańca Magdy Navarrete, która śpiewa i aksamitne bolera, i przeszywające flamenco. Navarrete żongluje rytmami, stylami, melodiami, pozostając wierna swej pasji do muzyki świata.

 

Balkan Fever Party Teatr Syrena bilety, Magda Navarette i Caravana Banda koncerty 2019

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też