Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Teatr Inne Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR

Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR

Organizator: Filip Premium

Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITURO wydarzeniu

O wydarzeniu

KOMPANIA HAFID SOUR - FRANCJA ULICA ARTYSTYCZNA To supergrupa niepokornych francuskich artystów - tancerzy, którzy stworzyli przestrzeń otwartą na eksperymenty kwestionujące określone wcześniej horyzonty choreograficzne. Hafid Sour w oparciu o doświadczenia hip-hopowe stworzył abstrakcyjny taniec, w ramach którego spotykają się różne światy i rozmawiają ze sobą. Pomiędzy performansem a poezją kwestionowane są relacje, jakie człowiek ma ze swoim wizerunkiem, ze sposobem, w jaki patrzymy na siebie i innych. Bilety już w sprzedaży.

Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR

 Do Polski grupa przyjedzie po raz pierwszy ze wspaniałym programem powstałym w 2016 r. zatytułowanym "GARNITUR", w którym kwestionuje sukces i obraz samego siebie poprzez ubiór. Tu przyświecała maksyma: "Czy to mężczyzna tworzy garnitur, czy garnitur tworzy mężczyznę"?

Zespół występuje na całym świecie, od Paryża, przez Berlin, Nowy Jork, Buenos Aires po Singapur i Dubaj. Duża ilość nagród i wyróżnień jest dowodem, że KOMPANIA HAFID SOUR bezbłędnie wypełniła lukę w tańcu nowoczesnym, że niekonwencjonalne formy przekazu są oczekiwane przez widzów, że połączenie tańca ze sztuką cyfrową jest wciąż nieodkryte.

Niezwykle energetyczna muzyka, sugestywne stroje i wulkan energii tancerzy sprawiają, że przekaz choreografii trafia do widza i powoduje zadumę nad naszym podejściem do życia i kariery.

"GARNITUR" to niewątpliwie spektakl, który każdy powinien obejrzeć.

Spektakl jest w jednej części i trwa ok 65-70 minut

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też