Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Musicale Kochaj albo nuć – Musical Improwizowany

Kochaj albo nuć – Musical Improwizowany

Organizator: Teatr Komedia

Kochaj albo nuć – Musical ImprowizowanyO wydarzeniu

O wydarzeniu

UWAGA: spektakl zaplanowany na 13.05.2023 został odwołany. 

Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany gra komedię romantyczną! Zapraszamy na spektakl, który stworzymy razem z Wami. A to wszystko w konwencji komediowej i w dodatku z muzyką improwizowaną na żywo. Gwarantujemy ogrom wzruszeń i śmiechu. A czy będzie happy end? O tym przekonamy się 24.02 w Teatrze Komedia. Zatem kochaj albo nuć, a najlepiej - kochaj i nuć! Kochaj albo nuć bilety na spektakl już dostępne.

Wszyscy kochamy komedie romantyczne! Historia dwóch osób, które żyją w swoich światach i marzą albo nie marzą o miłości. Aż pewnego dnia los sprawia, że wpadają na siebie przypadkiem i od tego momentu nic już nie jest takie samo.

  • Spektakl dla widzów od 16 roku życia.
  • Czas trwania spektaklu: około 70-80 minut bez przerwy.

O Musicalu Improwizowanym:

Kim jesteśmy?

Nazywamy się „Musical Improwizowany” i jesteśmy grupą improwizatorów. Improwizacji teatralnej uczyliśmy się od najlepszych aktorów komediowych i performerów z całego świata takich, jak: Jason Shotts, Collen Doyle, Tara DeFrancisco, Mick Napier, Susan Messing czy Patti Stiles, w miejscach takich jak: legendarne iO Chicago, Annoyance Chicago i Annoyance New York. Na co dzień poza improwizacją zajmujemy się szeroko pojętą komedią - stand-upem, skeczami, a także aktorstwem, lektorstwem, scenopisarstwem i wieloma innymi. Na pianinie akompaniują nam Joanna Kucharczyk, Agata Pankowska i Nikola Kołodziejczyk.

Co robimy?

Gramy spektakle całkowicie improwizowane na oczach widzów. Jak to w improwizacji teatralnej można się spodziewać - wszystkie sceny i fabuła, a także teksty i melodie piosenek oraz choreografia są improwizowane na oczach widzów. Należy podkreślić, że muzyka jest również improwizowana na żywo.

Od początku istnienia zapełniamy naszą rodzimą scenę w Klubie Komediowym, ale z powodzeniem udaje nam się również bawić i wzruszać publiczności w innych miejscach w Polsce i za granicą - regularnie występujemy na scenie Gimlet w warszawskim Food Town w Fabryce Norblina, gościliśmy w Klubie SPATiF, Teatrze im. S. Jaracza w Otwocku i w nowojorskim Magnet Theater podczas New York Musical Improv Festival. Od listopada 2022 gramy również na deskach warszawskiego Teatru Komedia.

Zespół Musicalu Improwizowanego

  • aktorzy: Norbert Bajan, Agnieszka Bajer, Piotr Gasik, Ewa Aniela Gryczon, Bart Jurkowski, Kasia Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Aleksandra Markowska, Marta Podobas
  • piano: Joanna Kucharczyk, Agata Pankowska, Nikola Kołodziejczyk

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też