Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Teatr Komedia VICTORIA / True Woman Show

VICTORIA / True Woman Show

25.04-30.06.2024 Warszawa

Organizator: TEATR GARNIZON SZTUKI Sp. z o.o. Sp. k.

VICTORIA / True Woman ShowBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

VICTORIA / True Woman Show
czwartek
25.04.2024
19:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki
VICTORIA / True Woman Show
piątek
24.05.2024
19:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki
VICTORIA / True Woman Show
sobota
01.06.2024
19:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki
VICTORIA / True Woman Show
sobota
08.06.2024
16:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki
VICTORIA / True Woman Show
sobota
29.06.2024
19:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki
VICTORIA / True Woman Show
niedziela
30.06.2024
18:00

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa, Garnizon Sztuki

O wydarzeniu

Victoria / True Woman Show to komediodramat pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i…z happy endem! Spektakl miał swoją premierę 11 września 2021. Na scenie wspaniałe gwiazdy: Edyta Olszówka, Anita Sokołowska, Ewa Konstancja Bułhak, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Szczepaniak. Victoria / True Woman Show bilety już dostępne.

O spektaklu Victoria / True Woman Show

UWAGA: rekomendowany wiek widzów to minimum 16 lat. Obsługa Widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię osobom młodszym.

Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja? 

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:

Wiktoria – wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, 

Justyna – przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza

oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji 

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek?  A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

 

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / True Woman Show. 

 

„Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań.

Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same.- mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.

 

Spektakl Victoria / True Woman Show jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Jest nam bliska idea body positive, idea akceptacji naturalnego piękna. Filtry zafałszowują rzeczywistość, a porównywanie się z nierealistycznymi wizerunkami gwiazd wzmaga lęk, zagubienie, prowadzi wprost do depresji. Chora pogoń za doskonałością może skończyć się tylko źle. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne….kiedy jesteśmy sobą! 

 

Victoria / True Woman Show to eksperymentalny show w doborowej obsadzie! Pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i…z happy endem!

Victoria / True Woman Show obsada i twórcy

Obsada:

Justyna – Ewa Konstancja BUŁHAK / Katarzyna ZIELIŃSKA

Wiktoria – Edyta OLSZÓWKA / Magdalena KUMOREK

Ewa – Anita SOKOŁOWSKA

Oskar – Krzysztof SZCZEPANIAK / Krystian PESTA

Gucio – Rafał SZAŁAJKO / Maciej MIECZNIKOWSKI

 

Twórcy:

scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec Kostrzewski

scenografia i kostiumy – Anna Adamek

muzyka – Piotr Łabonarski

wizualizacje – Maria Matylda Wojciechowska

reżyseria świateł – Paulina Góral

choreografia i ruch sceniczny – Ewelina Adamska-Porczyk

 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też