Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Nienasyceni

14.07.2024 Warszawa

Organizator: TEATR GARNIZON SZTUKI Sp. z o.o. Sp. k.

Sprawdź bilety
NienasyceniBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Nienasyceni
niedziela
14.07.2024
18:00

Nienasyceni

Warszawa, Garnizon Sztuki

O wydarzeniu

Zapraszamy na pełen emocji, prowokujący do myślenia komediodramat pt. NIENASYCENI („It’s just sex”), który żadnego widza nie pozostawi obojętnym. To inne spojrzenie na miłość, wierność, pożądanie, relacje i komunikację w związku. To spektakl o sztuce bycia razem, o tym, czego potrzebuje związek, aby po latach nie tylko przetrwać, ale też rozkwitać.

 

Na scenie plejada znakomitych gwiazd: Magdalena Lamparska, Vanessa Aleksander, Olga Bołądź, Maciej Zakościelny, Piotr Witkowski / Robert Gulaczyk, Jakub Sasak.

Spektakl NIENASYCENI, w reżyserii Anity Sokołowskiej, powstał na podstawie tekstu amerykańskiego dramaturga Jeffa Goulda „It’s just sex”.

Fabuła

To miał być wieczór pełen relaksu i dobrej zabawy, bo jak śpiewa klasyk „gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni”. Tymczasem, gdy alkohol płynie strumieniami, problemy i tajemnice wychodzą na jaw, wzajemne zaufanie zostaje wystawione na próbę, a granice przekroczone. Niewinna impreza zamienia się w spotkanie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, które na zawsze zmieni życie trzech par przyjaciół. Jaki będzie finał tego wieczoru? Sami jesteśmy ciekawi.

Pożądanie jest wyrazem tęsknoty za spontanicznością, podnieceniem, przygodą, jaką był dla nas romans. Stąd to wewnętrzne nienasycenie, potrzeba ryzyka, która w obawie przed konsekwencjami często pozostaje w sferze marzeń. Czujemy się uwięzieni w przykładnych relacjach bez przestrzeni na erotyczną ekspresję. A więzi bez seksu słabną, w białe małżeństwa wkrada się obojętność i rozsadza „perfekcyjny” związek.

Walka o trwałe, pełne zrozumienia i wzajemnego szacunku relacje to w dzisiejszym popandemicznym świecie wielkie wyzwanie. Tempo życia, presja społeczna, brak uważności na siebie, uzależnienie od wirtualu i smartfonów, obsesja bycia we wszystkim najlepszym i to ciągłe zmęczenie prowadzą do utraty bliskości, czułości, a w konsekwencji całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej między partnerami.

Zawsze są sygnały ostrzegawcze, ale dla własnej wygody decydujemy się je ignorować? Czym w ogóle jest zdrada i co jeśli do niej dojdzie? Jak naprawić relację, która dawno się wypaliła? Czy da się wskrzesić uczucie, które dawno wygasło?

To pytania, nad którymi zastanawiają się nie tylko bohaterowie naszego spektaklu, ale wszyscy twórcy NIENASYCONYCH.

_______________

PREMIERA: 8/02/2024

Obsada:

JOANNA - Magdalena Lamparska

KAJA - Vanessa Aleksander

ELIZA - Olga Bołądź 

GRZEGORZ - Maciej Zakościelny 

FILIP - Piotr Witkowski / Robert Gulaczyk

KAROL - Jakub Sasak

 

Reżyseria: Anita Sokołowska

Autor „It’s just sex”: Jeff Gould

Przekład tekstu na język polski: Lesław Żurek

Autor muzyki: Krzysztof Kaliski

Scenografia: Marcin Chlanda

Kostiumy: Wojciech Faruga

Plastyka ruchu: Magdalena Jędra

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też