Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia SUPERPRODUKCJA - czyli kręcimy Krzyżaków

SUPERPRODUKCJA - czyli kręcimy Krzyżaków

Organizator: COPA - Agencja Artystyczna

SUPERPRODUKCJA - czyli kręcimy KrzyżakówO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

SUPERPRODUKCJA - czyli kręcimy Krzyżaków. Pewien potentat w branży przetwórstwa mięsnego ma pieniądze, jego znajomy reżyser ma ambicje, kilku znanych aktorów akurat nie ma pracy… Co może powstać z tej mieszanki? Superprodukcja "Krzyżacy. Ostatnia krew". Bilety już w sprzedaży.

SUPERPRODUKCJA - czyli kręcimy Krzyżaków - informacje o spektaklu

Zanim na planie superprodukcji reżyser krzyknie "akcja!" sporo się dzieje. Najnowszy spektakl Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni to ironiczne spojrzenie na polski przemysł filmowy, pozwalające zobaczyć od zaplecza drogę rodzimych superprodukcji filmowych. Od nietrafionego pomysłu na film, poprzez nieudane castingi, fatalne próby i żałosną reżyserię aż po festiwal filmowy w Gdyni.

Widzowie spektaklu "Superprodukcja czyli kręcimy Krzyżaków" zobaczą to co dzieje się gdy kamery są wyłączone.

I dowiedzą się do czego zdolny jest reżyser, który nie ma żadnych zdolności, jak bardzo aktor da się zaorać żeby dostać rolę, w jaki sposób ustawić kamery by na bogato pokazać biedne dekoracje i wreszcie czy na źle nakręconym filmie można dobrze zarobić.

Żaden kinowy hit nie ma racji bytu bez rzeszy statystów. W tej roli, nie opuszczając teatralnych foteli, wystąpią widzowie "Superprodukcji".

Nieustanny śmiech ale i refleksję nad kondycją polskiego przemysłu filmowego gwarantują występujący w "Superprodukcji" :

  • Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Polewany / Olga Łasak
  • Bogdan Kalus / Jacek Lenartowicz
  • Jakub Wieczorek / Łukasz Konopka
  • Michał Piróg / Alan Andersz 
  • Rafał Szatan / Wojtek Błach

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też