Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Teatr Komedia Scenariusz dla trzech aktorów

Scenariusz dla trzech aktorów

07.10.2024 Warszawa

Organizator: ESKANDER

Sprawdź bilety
Scenariusz dla trzech aktorówBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Scenariusz dla trzech aktorów
poniedziałek
07.10.2024
18:00

Scenariusz dla trzech aktorów

Warszawa, Teatr Studio Buffo w Warszawie
Scenariusz dla trzech aktorów
poniedziałek
07.10.2024
20:15

Scenariusz dla trzech aktorów

Warszawa, Teatr Studio Buffo w Warszawie

O wydarzeniu

Z okazji trzydziestolecia spektaklu zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można! Scenariusz dla Trzech Aktorów bilety na spektakl już w sprzedaży.

Scenariusz dla Trzech Aktorów informacje

Mistrzowskie trio: Andrzej Grabowski, Jan Peszek i Mikołaj Grabowski, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Was w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby. To „teatr w teatrze”, na pograniczu absurdu i rzeczywistości, gdzie prywatne spory i dyskusje artystyczne aktorów, ich intymne pragnienia, pozy i „miny” teatralne, a także kłótnie o zawodowe pryncypia, stają się pretekstem dla groteskowej wizji ograniczeń twórczości scenicznej i sądu nad współczesną kulturą. To także nieco złośliwy, ale celny portret artystów!

Fascynujący seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera jest po brzegi wypełniony improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Zderzenie równorzędnych osobowości aktorskich, niezrównanych w swoich popisach oraz zabawie formą i żartem, to gwarancja doskonałej rozrywki, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen wyróżnia się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

Premiera w Teatrze STU w Krakowie 28 marca 1987 roku.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też