Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Komedia O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor

08-10.06.2023 Teatr Komedia w Warszawie

Organizator: Teatr Komedia

od 110,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

czwartek
08.06.2023
19:00

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor

Warszawa, Teatr Komedia w Warszawie
piątek
09.06.2023
19:00

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor + Najlepsze z Najlepszych

Warszawa, Teatr Komedia w Warszawie
sobota
10.06.2023
19:00

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor + Najlepsze z Najlepszych

Warszawa, Teatr Komedia w Warszawie

O wydarzeniu

„O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor!” – to uroczo zakręcona farsa w klasycznym stylu, autorstwa mistrza tego gatunku, Kena Ludwiga. Karuzela pomyłek i nieoczekiwanych qui pro quo. Galeria niezwykle zabawnych postaci i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności. Szalone tempo i salwy śmiechu w rytm największych hitów operowych. I jak zwykle w Teatrze Komedia – imponująca scenografia i parada stylowych kostiumów, jak na Paryż lat 30. XX wieku przystało. Zapraszamy na zabawę, miłość i śpiew! O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor bilety na spektakl już dostępne.

O spektaklu O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor

Pogodne letnie popołudnie. Uroczy Paryż lat 30. XX wieku – miasto świateł i miłości. Na stadionie olimpijskim stoi scena przygotowana na koncert stulecia, oświetlona jasnym blaskiem zachodzącego słońca. Chciałoby się zawołać – O sole mio! – czyli o słońce moje!

W hotelu Ritz na wybitnego włoskiego tenora Tito Marelliego czeka ekskluzywny apartament, w którym nieoczekiwanie spotka się trzech wybitnych tenorów – a właściwie czterech, żona – a właściwie dwie żony, mąż – a właściwie trzech mężów, kochanek – a właściwie kilku kochanków i kochanka – a właściwie …. Dość. Tu trudno doprawdy zrozumieć kto jest kim i co gorsza, kto jest z kim. A minuty do rozpoczęcia wielkiego koncertu Trzech tenorów płyną nieubłaganie…

Czy wielki koncert Trzech Tenorów może się odbyć tylko z jednym tenorem? Albo z czterema tenorami? Albo w ogóle bez tenorów…? Czy impresario Henry Saunders zdoła zapanować nad wybujałym ego operowych gwiazd? Czy wybujałe ego operowych gwiazd zdoła zapanować nad sobą? Czy też chaos i destrukcja w wykonaniu rozkapryszonych gwiazd zdołają osiągnąć „górneC”? A może właśnie w Paryżu nieokiełznani tenorzy zdołają odnaleźć miłość i artystyczne spełnienie? Bo jak od dawna wiadomo – nikt nie kocha tak jak tenor!

 

Obsada: Weronika Książkiewicz, Małgorzata Sadowska, Marta Wierzbicka, Jan Jankowski, Mateusz Banasiuk, Artur Chamski, Tomasz Dutkiewicz, Robert Ostolski.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn