emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Teatr Komedia Metoda na wnuczka – spektakl sylwestrowy

Metoda na wnuczka – spektakl sylwestrowy

Organizator: Teatr Kamienica

Metoda na wnuczka – spektakl sylwestrowyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Najważniejsza noc 2022 roku zbliża się wielkimi krokami… W Teatrze Kamienica stary rok pożegnamy w doborowym towarzystwie. Tego wieczoru przywitamy was nie tylko lampką wina i pysznymi przekąskami, ale przede wszystkim wyjątkowym spektaklem pt. "Metoda na wnuczka”. Zapraszamy 31 grudnia. Bilety już dostępne.

Metoda na wnuczka – spektakl sylwestrowy

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

 

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Aldona Jankowska), niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena (Dorota Kamińska) natomiast jest jak wino – im starsza tym…mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami? Czy przyjacielowi z dawnych lat – Waldkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Marek Sadowski), bo doskonale wie "że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"….

 

"Metoda na wnuczka" w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

 

Autor: Krzysztof Kędziora

Reżyseria: Emilian Kamiński

Opracowanie reżyserskie: Emilian Kamiński

Współpraca literacka: Andrzej Leśniewski

Scenografia: Andrzej Lewczuk

Asystentka reż.: Olga Rawska

 

Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą. 

Kieliszek wina oraz słone i słodkie przekąski są wliczone w cenę biletu.

 

OBSADA: Aldona Jankowska, Dorota Kamińska, Agnieszka Wielgosz, Robert Rozmus, Marek Sadowski

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też