Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Teatr Komedia KOLACJA POŻEGNALNA

KOLACJA POŻEGNALNA

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

KOLACJA POŻEGNALNAO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na spektakl Kolacja Pożegnalna do Kina Kultura w Wołominie. Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana spowodują, że będzie to niezapomniana zabawa! Kolacja Pożegnalna bilety już w sprzedaży. 

 

KOLACJA POŻEGNALNA” De Alexandre de la Patelliere i Matthieu Delaporte

  • Czas trwania: 1h 45min

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, której organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!

 

Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Zapraszają Didiera, wieloletniego przyjaciela, którego zapraszają na pożegnalną kolację.

 

Podczas wizyty robią wszystko aby gość czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier, w tej roli fantastyczny Janusz Chabior w pewnym momencie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkania.

 

Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, Pierre, czyli Piotr Gąsowski z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli.

 

Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca? Wszystko się okaże na scenie!

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też