Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza

Organizator: Teatr Kamienica

Ania z Zielonego WzgórzaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Ania z Zielonego Wzgórza na deskach Teatru Kamienica w Warszawie - serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl dla całej rodziny! Ania z Zielonego Wzgórza bilety na spektakl już w sprzedaży.

Ania z Zielonego Wzgórza fabuła

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Specjalnie dla Młodych Widzów marzycielską Anię ożywimy na scenie Teatru Kamienica. Tu skradnie serca swych opiekunów – Maryli i Mateusza – rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Niech na dzisiejszym przedstawieniu Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

 

Obsada: Joanna Pach Żbikowska, Joanna Węgrzynowska, Katarzyna Skarżanka, Olga Sarzyńska, Dominika Majewska, Martyna Bazychowska, Karol Stępkowski, Witold Bieliński, Anna Zagórska

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też