Tymex Boxing Night 23

Tymex Boxing Night 23

Czas na wielkie bokserskie emocje - Tymex Boxing Night powraca! Zapraszamy już 18 listopada do nowej hali sportowej Grupa Azoty Arena w PuławachNa gali Tymex Boxing Night 23 walczyć będą m.in. Łukasz Maciec, Damian Jonak, Sasha Sidorenko, Michał Soczyński, Michał Leśniak i Stanisław Gibadło. Transmisja w TVP Sport. Tymex Boxing Night 23 bilety na galę boksu zawodowego już w sprzedaży.

Tymex Boxing Night 23 w Puławach

Nietypowo, bo pod koniec roku odbędą się piłkarskie mistrzostwa świata z udziałem polskiej reprezentacji. Wcześniej, tj. 18 listopada na kibiców czekają pięściarskie emocje w nowej hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach. 

 

- 2 dni przed inauguracją futbolowego mundialu w Katarze zapraszamy fanów boksu do Puław na ciekawie zapowiadają się 23 galę naszej grupy, organizowaną już niejako tradycyjnie we współpracy z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego – mówi Mariusz Konieczyński, prezes Tymex Boxing Promotion.

 

Po ostatniej, lipcowej walce w Anglii o pas WBA International w wadze super średniej, Łukasz „Gruby” Maciec (28-5-1, 5 KO) w pojedynku wieczoru w Puławach spotka się z mieszkającym w Polsce, ofensywnie boksującym Ukraińcem Oleksandrem Ivanovem (17-6, 8 KO). Niedawno w Mrągowie niejednogłośnie na punkty, po dobrym występie, przegrał z Kamilem Gardzielikiem.

 

- Gratką dla kibiców z Lubelszczyzny będą pojedynki z udziałem zawodników z tego regionu: wspomnianego Łukasza Maćca i Michała Soczyńskiego. Pochodzą oni – odpowiednio – z Lublina i Dorohuska. Obaj mają wielu fanów i zapewne będą mogli liczyć na solidny doping w Grupa Azoty Arena – dodał Mariusz Konieczyński.

 

Łukasz Maciej kilka razy boksował jako zawodowiec w Lublinie i innych miastach województwa lubelskiego, walczył też w Stanach Zjednoczonych, Anglii, we Włoszech i Finlandii, zaś ani razu w Puławach.

 

Solidne grono swoich sympatyków ma od wielu lat jeden z najbardziej doświadczonych polskich bokserów Damian Jonak. Po zakończonej zwycięstwem trylogii z Andrew Robinsonem na Tymex Boxing Night 21 „Śląskie Uderzenie” w Bytomiu, tym razem pięściarz ze Śląska zaboksuje w Puławach. Wkrótce ogłoszone zostanie nazwisko jego rywala.

 

- W jesienny wieczór rozgrzejemy kibiców nie tylko wymienionymi walkami, ale też pozostałymi w karcie Tymex Boxing Night 23. I znów nie zabraknie starcia polsko-polskiego o dużym ładunku emocjonalnym! Ważny pojedynek czeka naszą Sashę Sidorenko, której ostatnio się nie powiodło, ale dalej nasze wspólne cele skierowane są ku walce o Mistrzostwo Świata. Ale spokojnie, krok po kroku – przyznał prezes Tymex Boxing Promotion.

 

Aleksandra Sidorenko, była Mistrzyni Europy, na początku roku na Tymex Boxing Night 20 w Dzierżoniowie przegrała na punkty z Serbką Jeleną Janicijević (4-1-1, 2 KO). Teraz wraca ze zdwojoną siłą i z ogromną motywacją do zwyciężania. Niebawem poznamy nazwisko jej zagranicznej przeciwniczki.

 

- Twardymi, charakternymi i nieustępliwymi bokserami są także Michał Leśniak i Staszek Gibadło, którzy również wystąpią 18 listopada na naszej ostatniej gali w 2022 roku. W ostatnich miesiącach i oni poczynili spore postępy, więc poprzeczka musi iść w górę. Zresztą w naszej grupie nie ma zawodników, którzy marudzą przy proponowanych im nazwiskach rywali – stwierdził Mariusz Konieczyński.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tymex Boxing Night 23
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/