Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Sport Sporty walki Knockout Boxing Night 30

Knockout Boxing Night 30

Organizator: KnockOut Promotions

Knockout Boxing Night 30O wydarzeniu

O wydarzeniu

Już 7 października gala Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju! W walce wieczoru Laura Grzyb (9-0, 3 KO) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzyni Europy. Przeciwniczką niepokonanej na zawodowych ringach 28-latki będzie Brytyjka Stevi Levy (9-1, 0 KO).

KnockOut Boxing Night 30 karta walk

Polka wywalczyła pas Europejskiej Unii Boksu w kwietniu, wygrywając na punkty z Włoszką Marią Cecchi. Levy, której trenerem i managerem jest pięściarz wagi ciężkiej David Allen, w tym roku stoczyła już dwie walki, a po raz ostatni boksowała w czerwcu.

- To dla nas naprawdę wielki pojedynek i wielka sprawa. Stevi daje z siebie wszystko na sali treningowej - zapowiada Allen i obiecuje, że pas Mistrzyni Europy wróci z Nim do Anglii.

Smaku całemu pojedynku dodaje fakt, że Laura po raz pierwszy w profesjonalnej karierze zaboksuje przed własną publicznością!

 

Na KBN 30 kolejny pojedynek stoczy także Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (62-4-1, 42 KO). "Diablo" w maju w Białymstoku znokautował w 7. rundzie Sylverę Louisa. Nazwisko jego rywala na razie nie jest znane

 

Na gali w Jastrzębiu-Zdrój szykujemy jeszcze 7 pojedynków boksu zawodowego. Już niedługo ogłosimy wszystkie walki. Czeka nas gorąca noc boksu!

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też