Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Sport Sporty walki Knockout Boxing Night 34

Knockout Boxing Night 34

20.04.2024 Wrocław

Organizator: KnockOut Promotions

Knockout Boxing Night 34BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Knockout Boxing Night 34
sobota
20.04.2024
18:00

Knockout Boxing Night 34

Wrocław, KGHM Ślęza Arena

O wydarzeniu

Szykuje się niesamowity wieczór we wrocławskiej KGHM Ślęza Arena, a Masteusz Masternak zapowiada, że jego powrót do ringu odbije się szerokim echem w bokserskim środowisku! Bilety na Knockout Boxing Night 34 już w sprzedaży.

Knockout Boxing Night 34 karta walk

Podczas gali do ringu powróci jeden z najlepszych polskich cruiserów, Mateusz Masternak (47-6, 31KO)! Dla mieszkającego we Wrocławiu Mastera to pierwsza walka po pechowej porażce spowodowanej kontuzją w walce o tytuł mistrza świata - Mateusz prowadził na wszystkich kartach punktowych i był o krok od przywiezienia pasa do Polski!

Przeciwnikiem Polaka będzie topowy francuski cruiser, były Mistrz Europy - Jean Jacques Oliver (15-2-2, 10KO). Zwycięstwo z twardym paryżaniniem pozwoli Masterowi wrócić na szczyt rankingu i ponownie zmierzyć się w walce o światowy prymat w boksie zawodowym. To także pierwsza od wielu lat gala z jego udziałem, więc szykuje się ogromny doping publiczności!

W pozostałych walkach wystąpią m.in. niepokonany Kamil Gardzielik (17-0, 4KO), który jest już o krok od walk na najwyższym poziomie, a także prospekt wagi średniej, wrocławianin - Rafał Wołczecki (11-0, 7KO) oraz Kamil Bednarek (14-0, 8KO), który ostatnio doświadczenie zdobywa na amerykańskich ringach, m.in. w Nowym Jorku i Filadelfii! To nie wszystko, kolejne walki ogłosimy już niedługo.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też