Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Sport Sporty walki KnockOut Boxing Night 28

KnockOut Boxing Night 28

Organizator: KnockOut Promotions

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Już 20 maja Wielki Boks Zawodowy wraca do Białegostoku! Gala Knockout Boxing Night 28 w zjawiskowej Filharmonii Podlaskiej, a w walce wieczoru pochodzący z Białegostoku, Kamil Szeremeta, który stanie do wielkiego rewanżu z francuskim pięściarzem Nizarem Trimechem - ich ostatni pojedynek zakończył się remisem, czas wyłonić zwycięzcę! KnockOut Boxing Night bilety już w sprzedaży.

KnockOut Boxing Night 28 karta walk i zawodnicy

W co-main evencie gali występ 2-krotnego Mistrza Świata, najpopularniejszego cruisera, Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, który nadal gwarantuje emocje w ringu i czeka na kolejną mistrzowską szansę!

W pozostałych walkach cała plejada najlepszych polskich pięściarzy: topowy polski super średni Mateusz Tryc (14-1, 7KO), wschodząca gwiazda wagi półciężkiej Janek Czerklewicz (9-1, 2KO), a także niepokonany Kamil Gardzielik (15-0, 3 KO) oraz Rafał Wołczecki (8-0, 5KO) i Mateusz Wojtasiński (3-0, 1 KO).

Zapowiada się noc klasycznego boksu w podlaskiej filharmonii!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn