95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce - największe gwiazdy Królowej Sportu w Radomiu! W dniach 23-25 sierpnia na Stadionie lekkoatletyczno-piłkarskim odbędzie się walka o medale Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce! 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce bilety już w sprzedaży.

 

Sierpniowe wydarzenie będzie zdecydowanie jedną z największych sportowych imprez, jakie Radom miał okazję gościć! W tym roku obchodzimy stulecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - specjalnie z tej okazji przygotowano wyjątkową wystawę zdjęć, którą będzie można podziwiać podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w Radomiu. 

Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce bilety

  • Bilet ulgowy (za okazaniem dokumentu uprawniającego do ulgi) - przeznaczony dla osób uczących się w wieku 7-26 lat, Honorowych Dawców Krwi, Honorowych Dawców Przeszczepu, członków związków kombatanckich, weteranów,  seniorów i osób niepełnosprawnych bez Radomskiej Karty Seniora oraz Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością
  • Bilety rodzinne (2+1, 2+2, 2+3 i 2+4) – 2 osoby dorosłe + dzieci do 18 roku życia 
  • Dzieci do lat 6 - darmowy wstęp na wydarzenie
  • Posiadacze Radomskiej Karty Seniora i Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością - darmowy wstęp na wydarzenie. By nabyć bilety prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl

Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce 2019 Radom - harmonogram

Program zawodów dostępny TUTAJ!

 

Mistrzostwa na stadionie MOSiR-u w Radomiu rozpoczną się 23 sierpnia tuż po godz. 15 konkursem trójskoku mężczyzn oraz rzutu oszczepem kobiet. Uroczyste otwarcie zaplanowano tego samego dnia na godz. 17:00.

 

Już pierwszego dnia będziemy emocjonować się m.in. walką o medale sprinterek, sprinterów oraz uczestników biegów na średnich dystansach. W sobotę rywalizacja rozpocznie się o godz. 9, a w niedzielę o godz. 13.10.

 

Zapraszamy do Radomia - kup bilety na Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce! Nie może Was z nami zabraknąć!

Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce 2019

Trzydniowe zmagania w Radomiu będą punktem kulminacyjnym letnich imprez krajowych. Na starcie zobaczymy ponad 500 zawodników. Dla wielu z nich Mistrzostwa Polski to jeden z etapów przygotowań do Mistrzostw Świata. Dla innych krajowy czempionat będzie ostatnią szansą na zdobycie przepustki na czempionat globu - spodziewamy się więc wysokiego poziomu sportowego i znakomitych wyników!

 

Radom odwiedzą między innymi: Ewa Swoboda, Karolina Kołeczek, Justyna Święty-Ersetic, Anna Kiełbasińska, Sofia Ennaoui, Iga Baumgart-Witan czy Artur Noga.

 

W konkurencjach technicznych fani Królowej Sportu mogą liczyć na pasjonujące pojedynki kulomiotów - Michała Haratyka i Konrada Bukowieckiego, a w skoku o tyczce Pawła Wojciechowskiego i Piotra Liska.

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/