Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungto-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”

Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”

Organizator: GoodWalk

Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wspaniały show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw TOMEK I PRZYJACIELE! Premierowy spektakl „Tomek ratuje cyrk” z udziałem bohaterów bajki i serialu będzie można zobaczyć w kilku polskich miastach. Tomek i Przyjaciele bilety już w sprzedaży!

 

Wszystkie spektakle odbędą się w nowym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszystkich wytycznych wydanych przez Sanepid i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Rozwoju.

 

Każdy uczestnik musi posiadać wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia - do pobrania TUTAJ

O widowisku Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”

Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

 

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

 

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

 

Polska premiera odbyła się 29 lutego 2020 roku i została przyjęta entuzjastycznie, z owacjami na stojąco. Podczas pierwszej części trasy musical oczarował i zachwycił już ponad 5000 widzów! To wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru, a dla najmłodszych być może ich pierwszy raz w magicznym świecie teatru. Gramy bezpiecznie z ograniczoną ilością miejsc. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Tomek i Przyjaciele bilety

  • Dzieci poniżej 2 lat:  darmowy wstęp na wydarzenie, miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy pod adresem - niepelnosprawni@ebilet.pldziecko poruszające się na wózku ma darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet.
  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 sztuk): prosimy o kontakt mailowy - zamowienia@ebilet.pl

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania - pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ

Trasa Tomek i Przyjaciele - „Tomek ratuje cyrk”

Podobne wydarzenia

Zobacz też