Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Teatr Cieni Baśni Andersena

Teatr Cieni Baśni Andersena

Organizator: artystyczni Arkadiusz Gwizdała

Teatr Cieni Baśni AndersenaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Odkryj magię kolorowych cieni na trzech ekranach! Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Bilety na Teatr Cieni Baśni Andersena już dostępne.

Teatr Cieni Baśni Andersena informacje

Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów.

Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko.

Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach. To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.

Brzydkie kaczątko uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.

Mała syrenka doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.

Urocza Calineczka przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb

Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny.

To jednak nie wszystko!

Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej dla Was ściance sprawdźcie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia! Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana

Podobne wydarzenia

Zobacz też