Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock The O'Reillys and the Paddyhats

The O'Reillys and the Paddyhats

Organizator: Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" S.C.

Opis

Opis

ZMIANA MIEJSCA: Koncert w Krakowie, zaplanowany na 10 marca, zostaje przeniesiony z Klubu Zaścianek do Klubu Gwarek.

The O'Reillys and the Paddyhats to wyjątkowa formacja, która od lat nadaje irlandzkiemu folk punkowi świeże i nietuzinkowe oblicze. Gdziekolwiek się nie pojawią, tam panuje dobry nastrój i kameralna atmosfera. Skoczne brzmienia, mocarne gitary i wspólna pasja do głośnych imprez to składniki, które niejednokrotnie doprowadzały żądnych bisu fanów do zdarcia gardeł! Występ siedmiu muzyków z zespołu jest jednym z tych, którego nigdy nie zapomnisz! Gościnnie na scenie zespół Łysa Góra. The O'Reillys and the Paddyhats bilety na koncerty już dostępne.

The O'Reillys and the Paddyhats koncerty 2023

Podczas trasy po Polsce zespół odwiedzi 4 miasta:  

  • 09.03.2023 Warszawa, Remont
  • 10.03.2023 Kraków, Gwarek
  • 11.03.2023 Zabrze, CK Wiatrak
  • 12.03.2023 Poznań, Klub 2progi

Bilety dostępne w cenie: 79zł (do końca lutego lub do wyczerpania biletów 1 puli) / 89zł od marca lub w drugiej puli.

O zespole The O'Reillys and the Paddyhats

Zespół The O'Reillys and the Paddyhats jest współczesnym przykładem tego, jak niesamowity efekt można osiągnąć poprzez łączenie różnych instrumentów, takich jak gitara elektryczna, skrzypce i akordeon. Dla muzyków nie ma znaczenia czy swoje koncerty grają w dużym klubie czy w małym podziemnym pubie, ponieważ wszystkie ich piosenki są wykonywane z niepohamowaną pasją i surową autentycznością, zabierając publiczność w irlandzką podróż pełną opowieści, historii i alkoholu. Gdy tylko The O'Reillys & the Paddyhats zaczną grać, przeniesiesz się na chwilę do starego, celtyckiego pubu i poczujesz napływ prawdziwego irlandzkiego folk punka w swojej głowie, nogach i duszy! 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn