THE BEST PESSIMIST + SET AND SETTING

THE BEST PESSIMIST + SET AND SETTING

Wpadnij na pierwszy w Polsce koncert ukraińskiego zespołu The Best Pessimist. Grupa wystąpi 18 maja w Klubie Chmury (ul. 11 listopada 22). Przed nią zaprezentuje się Set and Setting z USA.

THE BEST PESSIMIST 

The Best Pessimist to jednoosobowy projekt muzyczny za którym stoi ukraiński muzyk i kompozytor Sergey Lunev. Zespół powstał w 2009 roku z inspiracji takimi kapelami jak The American Dollar i Mono. Obecnie, obok I Am Waiting For You Last Summer, jest czołowym przedstawicielem post rocka ze wschodu Europy i z Rosji. W przeciągu ośmiu lat istnienia projektu Lunev wydał cztery albumy i dwie EP-ki. Cała dyskografia charakteryzuje się nastrojowymi brzmieniami, opartymi na delikatnych gitarach, pianinie lub klawiszach, tworzącymi świat, w którym instrumenty te opowiadają muzyczne historie. W Warszawie The Best Pessimist pojawi się w formie czteroosobowego live band, by na żywo stworzyć niepowtarzalny ambientowo-post- rockowy klimat.

SET AND SETTING 

Set & setting – pojęcie obejmujące nastawienie psychiczne, okoliczności i otoczenie podczas doświadczenia psychodelicznego. Dokładnie takie doświadczenie czeka Was podczas występu kwintetu z Florydy. Zespół sięga w swoich inspiracjach nieco dalej, niż typowi przedstawiciele nurtu. Nagrywa zarówno utwory ocierające się o cięższy post-metal, jak i kompozycje oparte na pięknych post- rockowych melodiach. Pod koniec stycznia kapela wydała swój trzeci album, zatytułowany "Reflectionless", który z miejsca zbiera bardzo dobre recenzje - pozostaje tylko czekać, aż zaprezentuje go na żywo podczas europejskiej trasy! Jeśli lubicie Russian Circles, The Ocean lub Pelican, to nie przegapcie tego występu!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

THE BEST PESSIMIST + SET AND SETTING
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/