Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock Roxanne - Covery Roxette i Bajm

Roxanne - Covery Roxette i Bajm

Organizator: Agencja Brussa

Roxanne - Covery Roxette i BajmO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zespół Roxanne zagra największe przeboje Roxette & Bajm w ekspresyjnym koncercie na żywo! Zapraszamy już 22.07 do Amfiteatru w Ustroniu Morskim. Roxanne - Covery Roxette i Bajm bilety już w sprzedaży.

Roxanne - Covery Roxette i Bajm

Roxanne to zespół 6 muzyków grających z pasją i uwielbieniem do oryginału największe przeboje znanego na całym świecie Roxette. Jest laureatem Europejskiego Festiwalu Coverów Gwiazd w Kamiennej Górze. Zespół koncertuje nie tylko w Polsce, miał też okazję zagrać kilkakrotnie w Niemczech.  

 

Koncert Roxette Live został zagrany już ponad 100 razy. Liderką zespołu jest Marzena Pitula (polska Marie).

Marzena swą energią, sexapilem i przenikliwym głosem przypomina m. in. "It Must Have Been Love", "Dangerous", "Dressed For Success", "Fading Like a Flower", "Sleeping In My Car", "Spending My Time", "Listen To Your Heart", "Dance Away", "Almost Unreal", "Run To You", "Soul Deep" i wiele innych hitów.

 

Przystojny wokalista to sam Per, śpiewający gitarzysta, który dopełnia duet z Marzeną śpiewając "Joyride", "How Do You Do", "Big Love", "The Look", "Real Sugar".

 

Roxanne proponuje Państwu powrót do przeszłości, do czasów szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów, daje gwarancję wspólnej zabawy, dynamicznego show, oraz niezapomnianych wrażeń.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też