Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Celebration of Queen. Tribute show starring Marc Martel

Celebration of Queen. Tribute show starring Marc Martel

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie ACADEMICA

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Celebration of Queen. Tribute show starring Marc Martel we Wrocławiu, w Warszawie i Krakowie! Święto dla wszystkich fanów QUEEN! Celebration  of Queen. Tribute show starring Marc Martel  bilety już w sprzedaży.

Celebration of Queen koncerty

Wrocław - 04.07.202, Centrum Koncertowe A2

Kraków - 05.07.2022, Klub Studio

Warszawa - 07.07.2022, Progresja Music Zone

 

"The Show Must Go On" – utwór podarowany nam przez wielkiego Freddiego Mercury'ego. A jego show naprawdę trwa w ustach oszałamiającego sobowtóra wokalnego Marka Martela. Tylko jedna taka noc - nie przegapcie tego fantastycznego koncertu, który wskrzesi geniusz Freddiego Mercury'ego.

 

Mark Martel przywrócił ulubioną muzykę melomanów. Dzięki jego talentowi możemy cieszyć się przebojami brytyjskich legend rocka na żywo. Po śmierci Freddiego Mercury'ego wydawało się to niemożliwe. Jednak Markowi udało się tchnąć życie w kultowe utwory. Zgadzają się z tym nie tylko fani Queen, ale także członkowie zespołu gwiazdy! Gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor zachwycają się wokalem Kanadyjczyka. To oni mianowali Marka solistą oficjalnego projektu tribute'owego The Queen Extravaganza.

 

Artysta umożliwił premierę najlepiej zarabiającego muzycznego filmu biograficznego o Freddiem Mercurym. W filmie, oprócz archiwalnych nagrań zmarłego frontmana, słychać głos Marka Martela. Producent filmu, Graham King, przyznał, że bez Marka ten film po prostu by nie powstał. Mark Martel jest ewenementem - nie tylko śpiewa jak Freddie, oddając jego sposób zachowania, intonacje wokalne - ale też wygląda jak solista Queen. Nie na darmo krytycy nazywają Martela "reinkarnacją" Mercury'ego. Słynny perkusista zespołu Queen Roger Taylor pobłogosławił Marka do filmu "Bohemian Rhapsody". W 2011 r. Martel wziął udział w konkursie Queen Extravaganza. Wykonał fragment utworu "Somebody To Love" i to wystarczyło, aby doprowadzić słuchaczy i legendarnych muzyków Queen do szału. Wideo miało 9 000 000 wyświetleń.

 

Przyjdź na Show Out of Time, by usłyszeć kultowe utwory brytyjskich gwiazd rocka. Mark Martel wykona głosem Freddiego Mercury'ego kultowe przeboje, takie jak: "Somebody to Love", "Bohemian Rhapsody", "Radio Ga Ga" i oczywiście "The Show Must Go On". Przyjdź i bądź częścią oficjalnego i bez wątpienia najlepszego tribute show

Queen na świecie.

 

Koncerty na rzecz Ukrainy z udziałem najlepszych ukraińskich muzyków.

The Show Must Go On – заповідав нам великий Фредді Меркьюрі. І його шоу

дійсно триває в устах приголомшливого вокального двійника Марка Мартела. Не

пропустіть фантастичний концерт, на якому воскресне геній Фредді Меркьюрі.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn