Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock X Memoriał Jona Lorda

X Memoriał Jona Lorda

Organizator: Universitatis Varsoviensis

X Memoriał Jona LordaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Jubileuszowa edycja to powrót zespołu Made in Warsaw do klubu Hybrydy. 21 października będzie okazją do spotkania z purpurową magią i wieloma wspaniałymi muzykami i wokalistami podczas X Memoriał Jona Lorda. X Memoriał Jona Lorda bilety już dostępne.

 

Ultramelodyjne riffy gitarowe, przesterowane organy Hammonda, moc i energia sekcji rytmicznej, charyzmatyczny wokal – to wszystko charakteryzowało Deep Purple w latach 70. Powracamy do tego klimatu, oddając hołd niczym nieskrępowanej wolności artystycznej tamtych lat.

 

Jak zwykle przygotowaliśmy multum niespodzianek repertuarowych. Pojawią się utwory, których na próżno szukać w setlistach koncertowych Deep Purple. Za to obowiązkowe klasyki -wśród nich Black Night, Hush, czy Smoke on the water – zyskają nowe odcienie dzięki udziałowi gości specjalnych. Na scenie Hybdryd pojawią się Grzegorz Kupczyk (CETI), Andrzej Zieliński (Skaldowie), Krzysztof Sokołowski (Nocny Kochanek) czy Sierściu (4szmery) – informacje o kolejnych gościach podajemy na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku.

 

Dla słuchaczy mamy także jubileuszową niespodziankę – na koncercie swoją premierę będzie miał utwór „Chory Sen”, autorska kompozycja nagrana specjalnie na tę okazję. Zapowiada się więc tradycyjnie „Purpurowa Noc” w najlepszym wydaniu!

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też