Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Małgorzata Ostrowska - Akustycznie

Małgorzata Ostrowska - Akustycznie

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Małgorzata Ostrowska - Akustycznie O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Z przykrością informujemy, że koncert Grażyny Łobaszewskiej w Krakowie zostaje odwołany 

 

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert Małgorzaty Ostrowskiej w Krakowie. Artystka wystąpi 18 grudnia 2020 w Teatrze Variété. Małgorzata Ostrowska akustycznie bilety już dostępne!

O Małgorzacie Ostrowskiej 

Małgorzata Ostrowska jest bez wątpienia jedną z ikon lat 80. I od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce.

Wykonawczyni niezliczonej ilości przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem Lombard, jak i solowych: „Szklana pogoda”, „Adriatyk, ocean gorący”, „Mister of America”, „Mam dość”, „Droga pani z TV”, „Taniec pingwina na szkle”, „Gołębi puch”, „Rzeka we mnie”, „Słowa”, „Szpilki”, „Po niebieskim niebie” czy w końcu legendarna „Meluzyna”, na której wychowało się całe pokolenie Akademii Pana Kleksa.

W 1999 roku podczas festiwalu w Sopocie Małgorzata Ostrowska otrzymała statuetkę „Bursztynowego słowika” za całokształt działalności artystycznej. W 2007 roku odsłoniła swoją gwiazdę w alei gwiazd polskiej piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowego 50 festiwalu otrzymała tytuł „Ikony festiwalu opolskiego”. W przyszłym roku Artystka będzie obchodziła 40-lecie pracy artystycznej.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też