Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Foals

Organizator: Charm Music

FoalsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Foals powracają do Polski! Brytyjski zespół wystąpi na Letniej Scenie Progresji 25 czerwca 2023 roku! Koncert odbędzie się w ramach cyklu gramy doWoli. Foals bilety na koncert już w sprzedaży!

O zespole Foals

Foals zadebiutowali w 2008 roku z albumem "Antidotes", który podbił listy przebojów i stał się pierwszym z wielu sukcesów zespołu.

Brytyjskie trio w składzie: Yannis Philippakis (wokal i gitara), Jack Bevan (perkusja), Jimmy Smith (gitara), nie boi się muzycznych eksperymentów, a najnowszy album "Life is Yours" (2022), to cytując wokalistę “zdecydowanie najbardziej popowy album, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”. 

“Life is Yours” łączy charakterystyczne dla Foals brzmienia alternatywnego rocka z porywającą muzyką taneczną. Album promowały single: "Wake Me Up", "2AM" i "Looking High". 

Podczas czerwcowego koncertu w Warszawie zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory z albumów "Holy Fire" (2013) czy "Everything Not Saved Will Be Lost", Pt. 1 and Pt. 2 (2019) a także największe hity z ostatniego albumu. 

 

Bilety Early Entrance uprawniają do wcześniejszego wstępu na wydarzenie.

 

Dokładny harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany bliżej daty koncertu.

Podane godziny mogą ulec zmianie.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też