Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

FIL BO RIVA

08.12.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

FIL BO RIVABiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

FIL BO RIVA
niedziela
08.12.2024
20:00

FIL BO RIVA

Warszawa, Klub Hybrydy

O wydarzeniu

FIL BO RIVA powraca z nowym singlem “Lost In Life” i zapowiada trasę “Modern Melancholia Tour 2024” w ramach której wystąpi w Warszawie, w klubie Hybrydy. Bilety na koncert FIL BO RIVA już dostępne.

FIL BO RIVA informacje

Filippo Bonamici to artysta o charakterystycznej barwie głosu, wykonujący autorskie połączenie indie-rocka, folku i soulu, który w tekstach swoich piosenek nie stroni od trudnych i osobistych tematów. Urodził się we Włoszech, ale od nastoletnich lat pomieszkiwał też między innymi w Irlandii, Hiszpanii i Niemczech, chłonąc bardzo różnorodne inspiracje muzyczne. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu wystąpił na Montreux Jazz Festival, Lollapalooza, Eurosonic, The Great Escape, a także otwierał koncerty Imagine Dragons, Milky Chance czy Sama Fendera.

W ubiegłym roku FIL BO RIVA zapowiedział nowy album oraz trasę, które momentalnie zostały odwołane po tym jak uświadomił sobie, że zatracił się w pogoni za deadline’ami i presji prowadzącej do coraz częstych ataków paniki. Artysta postanowił zrobić krok wstecz aby pójść na terapię, odzyskać pewność siebie i przeanalizować szkodliwe nawyki. Te mroczne, jak i pozytywne doświadczenia przekuł na nowy materiał. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel “Lost In Life” zapowiadający jednocześnie europejską trasę koncertową Filippo.

 

 

> English version below <

 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też