Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Rock DANIEL CAVANAGH - MONOCHROME TOUR 2018

DANIEL CAVANAGH - MONOCHROME TOUR 2018

Organizator: PW EVENTS

DANIEL CAVANAGH - MONOCHROME TOUR 2018O wydarzeniu

O wydarzeniu

Z przyjemnością ogłaszamy drugą część trasy DANIELA CAVANAGHA "The Monochrome Tour"! Brytyjski artysta, jeden z założycieli i wieloletni członek zespołu Anathema, wystąpi już 1 grudnia w poznańskim klubie Blue Note. DANIEL CAVANAGH bilety na koncert już w sprzedaży. 

 

Po sukcesie wydanego w końcówce 2017 solowego albumu "Monochrome", artysta pierwszą część 2018 roku spędził koncertując. Na przełomie jesieni i zimy Daniel odwiedzi miejsca, w których nie mógł wystąpić w pierwszej części trasy. Na koncertach usłyszymy eklektyczną mieszankę solowego materiału, wielu utworów Anathemy i kilku niespodzianek, a wszystko to w intymnej, kameralnej oprawie doskonale dopasowanej do nastroju jesiennego wieczoru.

 

 OŚWIADCZENIE DANIELA: 

"Polsko, serdecznie przepraszam za odwołanie zimowych koncertów, niestety zachorowałem tuż przed wyruszeniem w trasę. Teraz jednak mogłem przesunąć terminy i zaplanować trzy koncerty w Waszym kraju, mam więc nadzieję zobaczyć się na nich z Wami wszystkimi! To będą wyjątkowe występy, w planach mam kilka starszych, bardzo rzadkich kawałków z repertuaru Anathemy!"

 

DANIEL CAVANAGH koncert Poznań - 1.12, Blue Note. Daniel Cavanagh koncerty 2018, Daniel Cavanagh The Monochrome Tour bilety! 

Podobne wydarzenia

Zobacz też