Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock City and Colour

City and Colour

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

City and ColourO wydarzeniu

O wydarzeniu

Każde 5 zł z zakupu biletu zostanie przeznaczone na rzecz fundacji Plus 1 Charity.

W sprzedaży również bilety kolekcjonerskie, dostępne przy wyborze dostawy pocztą lub kurierem. 

 

City and Colour w Polsce! Na koncert zapraszamy 21 października do warszawskiej Proximy. Tuż przed City and Colour zaprezentuje się Ruby Waters. Niezwykle utalentowana Kanadyjka tworząca autorskie kompozycje z pogranicza indie, rocka i alt country występuje przed koncertami Dallasa Greena już od 2019 roku. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć ją także w Warszawie! City and Colour bilety już w sprzedaży.

Godzina rozpoczęcia koncertu: 20:00

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

City and Colour informacje

Na przestrzeni 6 albumów Dallas Green zbudował kanon piosenek zrodzonych z uwielbienia i poświęcenia, gromadząc rzesze fanów na całym świecie i zdobywając 3 nagrody JUNO (w tym dwie za Songwritera Roku), a także 1 potrójnie platynową płytę, 2 podwójnie platynowe, 1 platynową oraz 1 złotą w rodzimej Kanadzie. Równolegle do tych osiągnięć Green otrzymał też po platynie za każdy z czterech albumów Alexisonfire.

Najnowszy album City and Colour “A Pill For Loneliness” (wyd. Still Records / Dine Alone Records) zadebiutował na 1. miejscu kanadyjskiego Billboardu, jako czwarta solowa płyta artysty z rzędu. Poprzedni krążek “If I Should Go Before You” zdobył też uznanie w innych krajach, w tym 16. miejsce amerykańskiego Billboardu, a także #5 w Australii - gdzie złotem pokryło się również wydawnictwo “Little Hell”.

W 2014 roku Green współpracował ze światową supergwiazdą Alecią Moore (znaną jako P!nk) przy projekcie You+Me. Pierwsza płyta duetu, zatytułowana “rose ave.” zadebiutowała na 4. miejscu U.S. Top 200 Chart, #1 w Kanadzie, #2 w Australii, a kulminacją były niezapomniane występy w “The Ellen Show” oraz “Jimmy Kimmel Live”. Green został osobiście zaproszony przez zespół Alice in Chains, by wystąpił razem z Metallicą, Korn, członkami Soundgarden, Jane’s Addiction, Nirvany oraz innymi legendarnymi artystami podczas wręczenia 2020 Founder’s Award od Museum of Pop Culture (MoPop). W 2022 roku artysta został doceniony za swój filantropijny wkład w edukację muzyczną w Kanadzie i podczas gali nagród JUNO otrzymał SOCAN National Achievement Award.

 

> English version below <

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też