Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Carson Coma

02.11.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Carson ComaBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Carson Coma
sobota
02.11.2024
20:00

Carson Coma

Warszawa, Chmury

O wydarzeniu

Najpopularniejszy węgierski zespół gitarowy zawita do Polski! Carson Coma wystąpią w warszawskim klubie Chmury. Carson Coma bilety na koncert już w sprzedaży.

O zespole Carson Coma

Grupa ma na swoim koncie już ponad 80 milionów odtworzeń na Spotify, a w rodzimych Węgrzech wyprzedają koncerty w największych klubach oraz grają na najważniejszych festiwalach. Występ z okazji 5-lecia Carson Coma zgromadził 10 000 widzów i było to wyjątkowe widowisko 360°. Wydany w ubiegłym roku album “IV” wywołał ogromne wrażenie zarówno na odbiorcach, jak i krytykach, ze względu na post-punkowe melodie oraz mocne, politycznie świadome teksty piosenek. O tej płycie mówi się jako o wejściu zespołu w dorosłość, przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznej dla nich figlarności, do której doszły nuty ironii, a także trochę mroczniejsze tony.

Carson Coma to najpopularniejszy węgierski zespół gitarowy. Mają na swoim koncie już ponad 80 milionów odtworzeń na Spotify, a w rodzimych kraju wyprzedają koncerty w największych klubach oraz grają na najważniejszych festiwalach. Wydany w ubiegłym roku album “IV” wywołał ogromne wrażenie zarówno na odbiorcach, jak i krytykach, ze względu na post-punkowe melodie oraz mocne, politycznie świadome teksty piosenek.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też