Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rockaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na najbardziej rockowe obchody Dnia Matki we Wrocławiu! Matki -zabierzcie swoje pociechy, dzieci (małe i duże) - zabierzcie swoje Mamy i spotkajmy się 26 maja na jedynym w swoim rodzaju koncercie A ja wolę moją Mamę, czyli Dzień Matki w rytmie polskiego rocka - bilety już w sprzedaży.

Dzień Matki w rytmie polskiego rocka Wrocław 2024

W Sali Gotyckiej zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom.

Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu "A ja wolę moją mamę", przez "Konika na biegunach" Urszuli i "Meluzynę" Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne "Nie płacz Ewka", "Baśka", "Małgośka" i "O Ela", dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców "Wyjechali na wakacje"! Będzie też kilka zagranicznych niespodzianek m.in."Mamma mia" zespołu Abba.

Grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa, a wspólne śpiewanie polskich hitów poprowadzą: Nikola Warda, Monika Wiśniowska-Basel, Ania Szul i Tomek Sawczak.
Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich Mam i zadedykować im wybraną piosenkę.

Takie rockandrollowe obchody Dnia Matki możliwe tylko w Starym Klasztorze! Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też