Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Inne Viva Santana: Cichoński - Torres Band w Starym Klasztorze

Viva Santana: Cichoński - Torres Band w Starym Klasztorze

02.02.2023 Stary Klasztor

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

od 65,00 zł
OpisMiejsce

Opis

Miłośników gitarowej muzyki Carlosa Santany oraz pulsujących latynoskich rytmów zapraszamy 2 lutego do Starego Klasztoru na Karnawał z VIVA SANTANA! w wykonaniu Cichoński - Torres Band. Viva Santana bilety na koncert Cichoński - Torres Band już w sprzedaży.

O programie Viva Santana!

VIVA SANTANA! to program , który od pierwszych dźwięków porywa publiczność w niezwykłą podróż od lat 60-tych i klimatu festiwalu Woodstock do współczesności! Leszek Cichoński i Jose Torres z zespołem zagrają największe przeboje Carlosa Santany i kilka muzycznych niespodzianek.

Wyjątkowy program Viva Santana! przygotowany został przez niestrudzonego propagatora gitary Leszka Cichońskiego i kubańskiego mistrza instrumentów perkusyjnych Jose Torresa.

Carlos Santana to jeden z niewielu artystów, którego przeboje były popularne we wszystkich dekadach począwszy od lat 60-tych do dzisiaj. W jego kompozycjach można znaleźć elementy bluesa, rocka, jazzu a przede wszystkim muzyki latynoskiej. Takie utwory Samba Pa Ti, Europa, Oye Como Va stanowią klasykę gitarowego kunsztu i zyskały Santanie wiernych fanów na całym Świecie.

Leszek Cichoński - pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa - postanowił uczcić muzycznie Carlosa Santanę. Nowy projekt nosi nazwę VIVA SANTANA! Ponieważ trudno oddać klimat tej muzyki bez timbalesów, bongosów i kong zaprosił do tego projektu wybitnego perkusjonistę Jose Torresa.


Skład zespołu stanowią znakomici muzycy:

  • Leszek Cichoński – guit. & voc.
  • Jose Torres - percussions & voc.
  • Damian Szewczyk - voc.
  • Tomasz Grabowy - bass
  • Christian Mora - keyb & voc.
  • Łukasz Sobolak- drums
  • Przemek Michalak - congas

Oprócz wymienionych wcześniej hitów muzycy zagrają wspólnie "Black Magic Woman", "Taboo", "Moon Flower" , nowsze przeboje jak "Smooth", a także polskie hity w wersjach "santanowskich" m.in: "Podaruj mi trochę słońca" i "Asfaltowe łąki" Grupy ABC z początku lat 70-tych.

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn