Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Inne Karnawał z Viva Santana! Cichoński - Torres Band

Karnawał z Viva Santana! Cichoński - Torres Band

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Karnawał z Viva Santana! Cichoński - Torres BandO wydarzeniu

O wydarzeniu

Miłośników gitarowej muzyki Carlosa Santany oraz pulsujących latynoskich rytmów zapraszamy 4 lutego do Starego Klasztoru na Karnawał z Viva Santana! w wykonaniu Cichoński - Torres Band. Viva Santana! bilety na koncert już w sprzedaży.

Viva Santana! informacje

Viva Santana! to program, który od pierwszych dźwięków porywa publiczność w niezwykłą podróż od lat 60-tych i klimatu festiwalu Woodstock do współczesności! Leszek Cichoński i Jose Torres z zespołem zagrają największe przeboje Carlosa Santany i kilka muzycznych niespodzianek.

Wyjątkowy program Viva Santana!przygotowany został przez niestrudzonego propagatora gitary Leszka Cichońskiego i kubańskiego mistrza instrumentów perkusyjnych Jose Torresa.

Carlos Santana to jeden z niewielu artystów, którego przeboje były popularne we wszystkich dekadach począwszy od lat 60-tych do dzisiaj. W jego kompozycjach można znaleźć elementy bluesa, rocka, jazzu a przede wszystkim muzyki latynoskiej. Takie utwory Samba Pa Ti, Europa, Oye Como Va stanowią klasykę gitarowego kunsztu i zyskały Santanie wiernych fanów na całym świecie.

Leszek Cichoński - pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa - postanowił uczcić muzycznie Carlosa Santanę. Nowy projekt nosi nazwę Viva Santana! Ponieważ trudno oddać klimat tej muzyki bez timbalesów, bongosów i kong zaprosił do tego projektu wybitnego perkusjonistę Jose Torresa.

 

Skład zespołu stanowią znakomici muzycy:

  • Leszek Cichoński – guit. & voc.
  • Jose Torres - percussions & voc.
  • Damian Szewczyk - voc.
  • Tomasz Grabowy - bass
  • Christian Mora - keyb & voc.
  • Łukasz Sobolak- drums
  • Maciej Mustafa Giżejewski - congas

Oprócz wymienionych wcześniej hitów muzycy zagrają wspólnie "Black Magic Woman", "Taboo", "Moon Flower" , nowsze przeboje jak "Smooth", a także polskie hity w wersjach "santanowskich" m.in: "Podaruj mi trochę słońca" i "Asfaltowe łąki" Grupy ABC z początku lat 70-tych.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też