Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne Smolik // Kev Fox + Goście

Smolik // Kev Fox + Goście

Organizator: Fundacja Nowa Muzyka Katowice

Smolik // Kev Fox + GościeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wybitne indywidualności krajowej sceny na jednym wyjątkowym koncercie! Już 8 kwietnia w zjawiskowej przestrzeni NOSPR wystąpią Smolik//Kev Fox i zaproszeni przez nich goście: Maria Peszek, Bokka i Stokłosa Collective Orchestra. Przygotujmy się na pełne emocji połączenie chwytliwych melodii i hipnotyzujących głosów, które podbiły serca słuchaczy i krytyków. Smolik // Kev Fox + Goście w Katowicach - bilety już w sprzedaży!

O duecie Smolik // Kev Fox

Smolik//Kev Fox to jedna z najgłośniejszych kooperacji na polskiej scenie muzycznej. Utytułowany kompozytor, producent i multiinstrumentalista z Polski połączył siły z brytyjskim wokalistą i gitarzystą, co zaowocowało serią znakomitych nagrań i eksploracją nowych sfer muzycznych. Ich debiutancka płyta „Smolik / Kev Fox” zdobyła status platynowej płyty, otrzymała też Fryderyki w kategoriach elektronika i alternatywa. W wersji koncertowej misternie skonstruowane melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii. Nie zabraknie jej w Katowicach!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też