Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Women's Voices Bydgoszcz Festival

Women's Voices Bydgoszcz Festival

Organizator: Co Jest Grane 24

OpisArtyści

Opis

Festiwal najlepszych kobiecych głosów!

 

Brodka, Maria Peszek, Margaret, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Ania Karwan, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia i specjalny koncert Women’s Voices! Zapraszamy na Women's Voices Bydgoszcz Festival, który odbędzie się w dniach 9-10 października w Hali Immobile Łuczniczka. Women's Voices Bydgoszcz Festival bilety na koncerty już w sprzedaży! Dostępne są pule biletów dla osób z certyfikatem szczepień jak i bez certyfikatu zaszczepienia.

Women's Voices line-up

Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia.

 

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert „Women's Voices Girl Power”, podczas którego będzie można usłyszeć w unikalnych duetach m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.

O festiwalu Women's Voices w Bydgoszczy

Women's Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com to z jednej strony festiwal z najlepszą polską muzyką bez ograniczenia stylów, wykonywaną przez topowe żeńskie gwiazdy, a z drugiej strony impreza z przesłaniem, z misją i wiarą w zmiany na lepsze jutro. Hasłem tegorocznej, 3. edycji jest „Girl power”. Podobnie, jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej.

 

Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały twórczynie i aktywistki, a także strefa mody.

 

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz. Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com. Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon. Patronem medialnym festiwalu są Wyborcza.pl, Radio TOK FM, Helios, Kino Polska Muzyka, Wp.pl.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn