The Best of z Gwiazdami

The Best of z Gwiazdami

The Best of z Gwiazdami czyli największe światowe przeboje symfonicznie w wykonaniu znakomitych gwiazd polskiej sceny muzycznej. The Best z Gwiazdami bilety na koncerty już w sprzedaży!

O koncertach The Best of z Gwiazdami

Te koncerty zapewnią wyjątkową rozrywkę, bo jak inaczej może być, gdy połączą się największe światowe przeboje z naszymi rodzimymi gwiazdami? Na scenach kilku miast wystąpia artyści tacy jak artystów Beata Kozidrak, Urszula, Katarzyna Skrzynecka, Sarsa, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Kamil Bijoś, Maksymilian Kwapień, Gabriela Grzybacz, Szymon Grzybacz, Beata Ogiela.

 

Na słuchaczy prawdziwa muzyczna rozrywka w zachwycającym orkiestrowym brzmieniu. Tego wieczoru zaprezentowane zostaną utwory: „Proud Mary” (Tina Turner), „Think” (Aretha Franklin), „The Final Countdown” (Europe), „YMCA” (Village People) w specjalnie przygotowanych aranżacjach symfonicznych, ale nie zabraknie również utworów Adele, Madonny, Michaela Jacksona, Christiny Aguilery, Katy Perry, Queen, Beyonce, AC/DC, czy Avicii’ego. Jesteśmy przekonani, że podczas tego koncertu krzesełka nie będą potrzebne, każdy uczestnik powstanie już przy pierwszych dźwiękach.

 

Kulminacją koncertów będą występy Gwiazd Wieczoru, które zagrają najbardziej znane utwory ze swojego repertuaru w aranżacjach symfonicznych.

 

W czasie koncertów niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny Beaty Kozidrak w Kaliszu, Koszalinie oraz Elblągu usłyszymy między innymi takie utwory jak: „Rzeka marzeń”, „Szklanka wody”, „Myśli i słowa”, „Tą samą chwile” czy „Białą Armię”.Kielcach za to swoimi przebojami zachwyci nas Urszula - zabrzmią: „Konik na biegunach”, „Na sen”, „Rysą na szkle” czy „Anioł wie”.

The best of z Gwiazdami bilety

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na koncert. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl  

  • Bilety Premium: miejsca z bardzo dobrą widocznością i bliskością sceny 

  • Bilety VIP: najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP

Trasa The Best of z Gwiazdami

  • Koszalin – 5.04.2020, Hala widowiskowo-sportowa | Gwiazda Wieczoru: Beata Kozidrak + Sarsa, Marek Kaliszuk
  • Elbląg – 18.04.2020, MOSiR | Gwiazda Wieczoru: Beata Kozidrak + Sarsa, Marek Kaliszuk

  • Kalisz – 19.12.2020, Arena Kalisz | Gwiazda Wieczoru: Beata Kozidrak + Sarsa, Marek Kaliszuk

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce. Ponad 70 muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii.

 

W ciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie takim artystom jak: Andrea Bocelli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innym. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Best of z Gwiazdami
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/