emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Pop Sympho Star - Największa Impreza Andrzejkowa w Krakowie

Sympho Star - Największa Impreza Andrzejkowa w Krakowie

Organizator: Adam Kędzierski Proculture

Sympho Star - Największa Impreza Andrzejkowa w KrakowieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 28 listopada zmienia datę - o nowym terminie poinformujemy wkrótce. 

 

W Andrzejki TAURON Arena Kraków znów zabłyśnie blaskiem gwiazd muzyki! W niepowtarzalnej, symfonicznej odsłonie posłuchamy wielkich polskich gwiazd wielu pokoleń, m.in. Kayah, Beatę Kozidrak, czy Viki Gabor. Wyjątkowy występ zapowiedział także Grzegorz Markowski, który niedawno oficjalnie zakończył karierę z zespołem Perfect. Sympho Star bilety na największą imprezę Andrzejkową w Krakowie już w sprzedaży.

 

Szykujemy prawdziwą gratkę dla wielu pokoleń miłośników muzyki rozrywkowej. Tym razem znane hity gwiazd, które uświetnią koncert usłyszymy w zupełnie niepowtarzalnej wersji - symfonicznej!  - zapowiada Maestro Przemysław Piotr.

 

Pod batutą słynnego dyrygenta i kompozytora Przemysława Pasternaka, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej zagra akompaniament dla największych hitów gwiazd takich jak Beata Kozidrak (BAJM), Kayah, Urszula oraz przedstawicieli młodszego pokolenia artystów: Michała Szczygła i Viki Gabor, reprezentantki Polski podczas Eurowizji Junior w 2019 roku.

Koncert będzie też jedyną w swoim rodzaju okazją, by posłuchać na żywo słynnego lidera grupy Perfect, Grzegorza Markowskiego, który w maju ogłosił zakończenie kariery.

 

W tegoroczne Andrzejki po raz pierwszy usłyszymy i zobaczymy autorów znanych utworów w zupełnie innym wydaniu. Hity takie jak “Biała Armia”, “Nie płacz Ewka”, “Byłam Różą”, ale też “Superstar”, “Więcej” i wiele innych w wersji instrumentalnej będą niezwykłym doświadczeniem dla zgormadzonej publiczności. 

Sympho Star bilety

Zakupując bilet nabywca oświadcza, że w dniu wstępu na Wydarzenie, uczestnik korzystający z biletu będzie w pełni zaszczepiony, oraz oświadcza, że w przypadku nie posiadania ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 nie weźmie udziału w wydarzeniu.

 

Regulamin koncertu dostępny tutaj

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też