Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop uczta u sanah

uczta u sanah

Organizator: DM Agency

uczta u sanahO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

WAŻNOŚĆ BILETÓW Wszystkie bilety na przeniesione koncerty ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ w nowych datach! Bilety ze starą datą również upoważniają do udziału w koncercie.

 

UWAGA "Dopłata do early entrance" NIE jest biletem wstępu na koncert, jest ważna tylko z biletem wstępu na płytę bądź na trybuny i umożliwia wcześniejsze wejście na teren wydarzenia.

 

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To wyjątkowe koncerty, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. 

 

Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie!

uczta u sanah koncerty 2022

7.06 – Warszawa, COS Torwar | przeniesiony z 18.04

8.06 – Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT] | przeniesiony z 19.04

 

smacznegoh  :)

 

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu - do pobrania TUTAJ

Regulamin

 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r., informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku. 

 

Dzieci do lat 6: darmowy wstęp na wydarzenie, bez miejsca siedzącego 

Pakiety VIP

Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Dodatkowo daje możliwość wcześniejszego wejście na teren eventu odrębnym wejściem oraz możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP.

Arena Gliwice - miejsca parkingowe

Otwarcie parkingu: 15:00

UWAGA: Parkingi P2.0 oraz P2.1 przystosowane są do samochodów osobowych o wysokości maksymalnej 1,70 m.

 

Posiadacz biletu jest uprawniony do jednokrotnego wjazdu na parking Areny Gliwice w dniu koncertu sanah. Bilet należy okazać na żądanie uprawnionego pracownika służb parkingowych. Sugerujemy wcześniejsze przybycie na parking, fakt posiadania biletu nie powoduje uniknięcia trudności w dotarciu na parking w przypadku wystąpienia utrudnień na drogach dojazdowych do obiektu.

 

Ceny biletów:

  • Samochody osobowe - 25 zł
  • Bus - 45 zł
  • Autobus - 95 zł

 

 Arena Toruń - informacje dodatkowe

 

  • 15:00 - otwarcie strefy chill w Arenie Toruń.
  • 17:30 - otwarcie bram dla posiadaczy biletów Early Entrance oraz VIP.
  • 18:00 - otwarcie bram dla wszystkich.
  • 20:00 - start koncertu.

Na miejscu nie będzie dostępny depozyt. Dzieci i młodzież do lat 16 muszą być pod opieką opiekuna prawnego. Jeśli mają skończone lat 16 mogą uczestniczyć w koncercie bez nadzoru opiekuna, wymagana jest zgoda do pobrania, wydrukowania i przyniesienia na teren imprezy dostępna pod TYM linkiem.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też