Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Koncerty Pop PRIME ORCHESTRA - Dance Symphony 80's-90's

PRIME ORCHESTRA - Dance Symphony 80's-90's

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

PRIME ORCHESTRA - Dance Symphony 80's-90'sO wydarzeniu

O wydarzeniu

Klasyczna muzyka taneczna w wykonaniu nowoczesnej orkiestry symfonicznej! Niesamowite, zupełnie nowe muzyczne show! DANCE SYMPHONY 80's-90's bilety już w sprzedaży.

Legendarne taneczne przeboje XX wieku w oryginalnej symfonicznej interpretacji  PRIME ORCHESTRA

Gwiazdy lat 80-tych - ABBA, MICHAEL JACKSON, MADONNA, PET SHOP BOYS, GLORIA GAYNOR, BEE GEES, a także legendy lat 90-tych - BACKSTREET BOYS, ACE OF BASE, 2UNLIMITED, HADDAWAY, BOMFUNK MCs, THE PRODIGY itp. to klasyka muzyki tanecznej i pop.

Melodie i piosenki uwielbiane przez miliony ludzi, które stały się symbolami kilku epok, zostaną wypełnione jasnymi symfonicznymi kolorami i mocą nowoczesnej orkiestry, która tchnęła nowe życie w słynne hity. Otoczony pokazem świetlnym, ekranami wideo, efektami specjalnymi i falą potężnego, wysokiej jakości dźwięku, DANCE SYMPHONY 80s-90s w wykonaniu PRIME ORCHESTRA gwarantuje publiczności lawinę emocji, żywych wrażeń, zapału i pozytywnej energii!

Fenomen PRIME ORCHESTRA pojawił się w przestrzeni muzycznej i koncertowej na fali jakościowo nowej muzyki ukraińskiej w 2014 roku. Innowacyjna orkiestra crossover stworzyła niszę i natychmiast stała się liderem programów koncertowych Sympho Show. Skład nowoczesnej orkiestry jest daleki od klasycznego: zespół napędowy, skandaliczni wokaliści, chór, smyczki, instrumenty dęte, grupy perkusyjne i oczywiście mistrz efektów dźwiękowych - DJ, w sumie 35 osób na scenie. Taneczne przeboje wzbogacone o żywe orkiestrowe brzmienie ulegają zaskakującej transformacji, brzmią na nowo, epicko i nabierają szczególnego uroku. Ulubiona muzyka i doskonałe wykonanie na długo pozostawią w pamięci słuchaczy miłe i radosne wspomnienia!

W 2024 roku PRIME ORCHESTRA obchodzi swoje 10-lecie. Rezultatem aktywnej pracy jest ponad 20 programów i tysiące koncertów w pełnych salach na całym kontynencie europejskim i poza nim.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też