Madison Beer

05.03.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Madison BeerBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Madison Beer
wtorek
05.03.2024
20:00

Madison Beer

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

ZMIANA LOKALIZACJI: w ciągu mniej niż 2 dni od startu ekskluzywnej przedsprzedaży Madison Beer wyprzedała koncert w klubie Progresja, w związku z czym wydarzenie zostaje przeniesione do hali COS Torwar w Warszawie! 

Platynowe wyróżnienia i ponad 2,4 miliarda streamów na świecie, a teraz aż 52 koncerty w Europie i Ameryce… Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy “The Spinnin Tour”, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki. Koncert odbędzie się na dodatek w dniu jej 25. urodzin - 5 marca 2024 roku w Warszawie.

Wyjątkowym gościem występu w Warszawie, a także podczas całej europejskiej trasy będzie polski artysta Jann, który coraz śmielszymi krokami zaczyna odnosić pierwsze sukcesy za granicą. 

 

Dokładna czasówka wydarzenia zostanie podana w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

Madison Beer informacje

Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko. 

Z ogromną pewnością siebie zadebiutowała EP-ką “As She Pleases”, a za sprawą piosenki “Home with You” trafiła na listę Billboard Mainstream Top 40, jako jedyna niezależna artysta w rankingu. “Life Support”, jej pierwszy album dla dużej wytwórni zaszedł bardzo wysoko na Billboard 200, zgromadził ponad miliard odtworzeń, a wiodący singiel “Selfish” pokrył się platyną. We wrześniu 2023 roku ukazała się jej druga płyta “Silence Between Songs”, na którą napisała i współ-wyprodukowała wszystkie piosenki. Wydawnictwo opisane jako ,,psychodeliczny dream pop zainspirowany rockiem” (Variety) na którym znajdują się ,,powalające szczerze ballady” (NPR) zawiera uwielbianą przez fanów piosenkę “Reckless” (400 milionów odtworzeń), hymn lata “Home To Another One” oraz filmowe “Spinnin”. Ze swoją wyjątkową zdolnością do opowiadania historii pełnych emocjonalnej głębi, Madison porusza wątki refleksyjne i introspektywne, uzupełniając je o świeżą paletę brzmień oraz własną artystyczną wizję oprawy wizualnej albumu. Płytą okrzyknięto jako ,,najbardziej stylową i dojrzałą w dotychczasowym dorobku” (Vogue), a także ,,mistrzowską eksplorację jej artystycznego rozwoju oraz głębokiej więzi z odbiorcami” (A Book Of), podczas gdy ,,jej wokale są jak zawsze cudowne” (NYLON).

 

> English description below <

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też