Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Pop Janek Traczyk – „Świątecznie…”

Janek Traczyk – „Świątecznie…”

02-19.01.2024 Warszawa, Kraków

Organizator: Teatr Muzyczny Roma

Janek Traczyk – „Świątecznie…”BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Janek Traczyk – „Świątecznie…”
wtorek
02.01.2024
20:00

Janek Traczyk – „Świątecznie…”

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie
Janek Traczyk – „Świątecznie…”
środa
03.01.2024
20:00

Janek Traczyk – „Świątecznie…”

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie

Kraków

Janek Traczyk – „Świątecznie…”
piątek
19.01.2024
19:30

Janek Traczyk – „Świątecznie…”

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Zapraszamy na najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Janka Traczyka! Bez wątpienia będzie to wieczór pełen niezwykłych emocji. Janek Traczyk Świątecznie bilety na koncerty już dostępne.

Koncert świąteczny Janka Traczyka 

Koncerty świąteczne Janka Traczyka nawiązują bezpośrednio do najnowszej płyty Artysty – mini albumu „Świątecznie…”. To emocjonalne spojrzenie na Święta Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki w nieoczywistych, ekspresyjnych aranżacjach autorstwa Janka Traczyka, odnoszą się do muzyki klasycznej, filmowej i współczesnego popu przy wykorzystaniu akustycznych brzmień instrumentów. Wybierając materiał na płytę, Artysta stawiał przede wszystkim na utwory bardzo poruszające i nastrojowe – nie zabrakło jednak także kompozycji utrzymanych w lżejszym klimacie. Podczas koncertu Janek Traczyk wystąpi w podwójnej roli – jako wokalista i pianista, a towarzyszyć będzie mu trio smyczkowe: altówka, skrzypce i wiolonczela.

Janek Traczyk informacje

Janek Traczyk – aktor musicalowy, wokalista i kompozytor. Odtwórca głównych ról w Teatrze Muzycznym ROMA w musicalach „Piloci”, „Aida”, „Waitress” i „We Will Rock You”. W roku 2020 wydał swój debiutancki album „Nadal jestem”, a materiał z tej płyty od tamtej pory wielokrotnie prezentował podczas występów na żywo. Jest zwycięzcą Koncertu Debiutów 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2021 roku. Pojawia się również gościnnie w koncertach telewizyjnych (m.in.: Kolędy w Pelplinie, Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Wakacyjna Trasa Dwójki), a także w programach telewizyjnych (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to melodia?).

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też