Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Jacob Lee

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Jacob LeeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Australijska sensacja R&B Jacob Lee nareszcie w Polsce! Artysta wystąpi 16 marca 2023 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Jacob Lee bilety na koncert już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 19:00 drzwi
  • 19:45 Josh Savage
  • 21:00 Jacob Lee

Jacob Lee koncert w Warszawie 2023

Jacob Lee to 27-letni artysta tworzący muzykę z pogranicza popu i R&B. Sukcesy płyt ,,Philosophy” oraz ,,Conscience” pozwoliły mu zgromadzić na koncie ponad 270 milionów streamów na YouTube, 210 milionów na Spotify, a także wyprzedane trasy koncertowe na całym świecie. Do wszystkiego doszedł niezależnie: bez wsparcia wytwórni, managementu, ani agencji bookingowej. 16 marca 2023 roku artysta odwiedzi Warszawę w ramach europejskiego tournée. Trasa odbędzie się pod hasłem ,,Lowly Lyricist”, które jest jednocześnie tytułem będącego na ukończeniu 3. studyjnego albumu Jacoba Lee. Polska publiczność może być zatem jedną z pierwszych, która usłyszy na żywo ten premierowy materiał.

The Brag określa Jacoba Lee jako „jednego z największych artystów w Australii, o którym nigdy nie słyszeliście”. Zadebiutował on w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie występował pod czujnym okiem will.i.ama z The Black Eyed Peas. Pojawił się również w lokalnym X Factor. Jacob Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Jego pierwszy album długogrający „Philosophy” ukazał się w 2019 roku i znalazły się na nim takie hity jak „I Belong to You” czy „Demons”. Następnie Jacob sukcesywnie wydawał utwory, które złożyły się na jego drugi album studyjny - „Conscience”.

16 marca 2023 roku Jacob Lee zagra koncert w stołecznym klubie Hydrozagadka.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też