Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Pop Halina Mlynkova Film(l)ove

Halina Mlynkova Film(l)ove

Organizator: Tymczasowy organizator

Halina Mlynkova Film(l)oveO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Halina Mlynkova wyrusza w trasę koncertową! Artystka będzie promowała swój najnowszy album Film(l)ove ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Halina Mlynkova Film(l)ove bilety na koncerty już w sprzedaży.

Halina Mlynkova Film(l)ove

  • 13.11.2022 / WARSZAWA / SCENA RELAX
  • 08.12.2022 / TORUŃ / CKK JORDANKI - wydarzenie odwołane
  • 09.12.2022 / WEJHEROWO / WEJHEROWSKIE CENTRUM KULTURY
  • 19.12.2022 19:00 / JELENIA GÓRA / TEATR IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE

Halina Mlynkova – "Dwa serduszka". Zapowiedź nowego albumu "Film(l)ove" artystki.

Halina Mlynkova wydaje piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – "Film(l)ove". 

 

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór "Dwa serduszka" dobrze znany z filmu "Zimna Wojna"

 

Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej, jak "To ostatnia niedziela" Mieczysława Fogga, kultowy utwór "O sobie samym" pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego czy "Ruchome piaski" Varius Manx.

 

Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:

 

"Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które 'gdzieś już kiedyś słyszeliście'. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film… i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”.

 

Album promuje singiel "O sobie samym". Ten kultowy utwór związany z filmem "Prowokator" oryginalnie wykonywany był przez Roberta Gawlińskiego. "O sobie samym" po swojej premierze nie opuszczał notowań listy przebojów przez dziewiętnaście tygodni.

 

 

Halina Mlynkova – piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też