emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Pop Conor Maynard

Conor Maynard

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Conor MaynardO wydarzeniu

O wydarzeniu

Conor Maynard w Polsce! Piosenkarz znany z takich przebojów jak "Can’t Say No" czy "By Your Side", zawita latem do Polski w ramach trasy koncertowej "Sad Boy Summer Tour". Artysta wystąpi 24 sierpnia 2023 roku w warszawskiej Progresji. Tuż przed Conorem Maynardem na scenie Progresji zaprezentuje się Anth! Koncert już za nieco ponad dwa tygodnie, nie możemy się doczekać! Conor Maynard bilety na koncert już dostępne.  

 

W sprzedaży również bilety kolekcjonerskie, dostępne przy wyborze dostawy pocztą lub kurierem. 

Conor Maynard bilety VIP

Istnieje możliwość dokupienia pakietu VIP na koncert Conora - UWAGA! jest to dodatek do zakupionego już biletu na koncert, bilet VIP nie zawiera wejścia na koncert i jego zakup jest możliwy tylko, jeśli ma się już zakupiony bilet regular.

 

Cena: 249 zł 

Czas trwania spotkania: 60 min 

Zawartość pakietu VIP: 

- Wcześniejsze wejście do klubu i dostęp do merchu 

- Możliwość zrobienia zdjęcia

- Plakat z autografem 

~ szczegóły dotyczące godziny spotkania M&G zostaną wysłane mailowo bliżej terminu koncertu

Conor Maynard - informacje o artyście

Po 10 latach kontraktu z dużą wytwórnią fonograficzną i osiągnięciu globalnego sukcesu, Conor Maynard postanowił pójść na swoje i zaczął działać jako niezależny artysta. Lista jego osiągnięć już wtedy była imponująca: 1. miejsce listy sprzedaży płyty w UK dla debiutanckiego "Contrast", światowe trasy koncertowe, liczne nagrody oraz współpraca z wielkimi gwiazdami (m.in. Ne-Yo, Ty Dolla Sign, Alan Walker, Shaggy). Conor to YouTube’owy prekursor, był jednym z pierwszych brytyjskich artystów, którzy zaliczyli transfer z internetowej popularności do statusu gwiazdy.

Patrząc wstecz na pierwszą dekadę kariery podjął decyzję, że dalej pójdzie sam, z ambicją by dalej przecierać nowe szlaki na rynku muzycznym. Od tamtego momentu zdobywa kolejne szczyty. W 2021 roku jego globalna liczba słuchaczy wzrosła w zawrotnym tempie, w ciągu zaledwie roku gromadząc ponad 300 milionów odtworzeń na Spotify i Apple Music, i to pomimo braku wsparcia dużej firmy fonograficznej. Jego kanał YouTube zgromadził natomiast 12.6 miliona subskrybentów oraz 2.5 miliarda wyświetleń.

Jego TikTok szybko stał się 8. najbardziej obserwowanym kontem w Wielkiej Brytanii. "Niezwykle satysfakcjonujące jest to ciągłe rozwijanie się i realizowanie kolejnych kamieni milowych. Czuję ulgę, gdyż mam już pewność iż pomimo podjęcia śmiałego i niezwykle ryzykownego kroku, podjąłem właściwą decyzję." - mówi Conor Maynard.

>> English version below<<

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też