Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Anson Seabra

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Anson SeabraO wydarzeniu

O wydarzeniu

Anson Seabra w Polsce! Koncert odbędzie się 5 maja 2024 roku w Warszawie, w klubie Hybrydy. Supportem będzie Billy Lockett. Anson Seabra bilety już w sprzedaży. 

 

Czasówka:

19:00 - wejście
19:30 - Billy Lockett
20:15 - Anson Seabra 

Anson Seabra informacje

Anson Seabra to artysta, którego polska publiczność miała okazję poznać i pokochać, gdy otwierał koncert Deana Lewisa, a następnie powrócił do nas na swój pierwszy samodzielny występ, który został w całości wyprzedany z dużym wyprzedzeniem. Nie warto zatem zwlekać z zakupem biletów, gdy Anson odwiedzi nas ponownie 5 maja 2024 roku, by zagrać w warszawskim klubie Hybrydy.

Ten uzdolniony singer-songwriter pochodzeniem i sercem zakorzeniony jest w klimatach Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych. W swojej twórczości łączy skrzętnie plecione melodie z ujmującymi, pełnymi emocji tekstami, a jego muzyka ma wręcz magiczną siłę przyciągania. W 2018 zaczął publikować swoje piosenki online, błyskawicznie zyskując setki tysięcy fanów. Jego kanał YouTube, prezentujący głównie muzykę napisaną i wyprodukowaną w jego własnej sypialni, ma już 300 milionów odtworzeń. Jeszcze bardziej imponujący jest jego wynik na Spotify, gdzie przekroczył już 1 miliard streamów. Anson Seabra zagrał już trasy koncertowe w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, wydał wiele viralowych singli (między innymi “Welcome to Wonderland”, “Walked Through Hell”, “Christmas List”), a a także 3 autorskie albumy. Gorąco wyczekiwany najnowszy krążek ukazał się tej jesieni i nosi tytuł “A Heart Is a Terrible Thing to Break”.

 

> English description below <

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też