Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Anson Seabra

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert Ansona Seabry odbędzie się 29 kwietnia 2023 w warszawskim klubie BARdzo bardzo. Jako support wystąpi Jonah Kagen. Anson Seabra bilety już dostępne.

Anson Seabra koncert w Polsce

  • 19:00 - drzwi 
  • 19:30 - Jonah Kagen 
  • 20:15 - Anson Seabra 

SOLD OUT

Anson Seabra to artysta pochodzeniem i sercem zakorzeniony w klimatach Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych. Polska publiczność miała okazję poznać jego twórczość już jesienią ubiegłego roku, gdy otwierał koncert Deana Lewisa. Łączy on skrzętnie plecione melodie z ujmującymi, pełnymi emocji tekstami, a jego muzyka ma wręcz magiczną siłę przyciągania. Jego kanał YouTube, prezentujący głównie muzykę napisaną i wyprodukowaną w jego własnej sypialni, ma już 260 milionów odtworzeń. Koncert odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku w Warszawie, w klubie BARdzo bardzo. 

Artysta urodził się w Kansas City, Missouri. Od 6. roku życia uczył się grać na fortepianie, a dorastając grał w szkolnych zespołach. Po liceum poszedł na studia informatyczne, kontynuując pisanie i nagrywanie własnych piosenek. Pomimo podjęcia pracy w zawodzie nie odpuścił swojego marzenia by żyć z muzyki. W 2018 zaczął publikować swoje piosenki online, błyskawicznie zyskując setki tysięcy fanów, wiele viralowych singli (jeden z nich trafił do serialu “Grey’s Anatomy”), a także wydając 2 autorskie albumy. 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn