Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Albo Inaczej

Organizator: Good Taste Production

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na jesienne spotkanie z projektem Albo Inaczej! Na koncercie 2 listopada w Teatrze Muzycznym Roma usłyszymy zarówno utwory z premierowej odsłony projektu, jak i z drugiego albumu. Podczas koncertu wystąpią: Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Krzysztof Zalewski, Ten Typ Mes + Emil Blef & Stasiak, Justyna Święs (The Dumplings), Fismoll, Numer Raz, Piotr Zioła, Rosalie., Te-Tris, Ralph Kaminski, Grammatik oraz Igo (Bass Astral & Igo). Albo Inaczej bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży. 

 

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku spotkały się legendy krajowej estrady oraz twórcy kultowych hip-hopowych utworów z przełomu wieków.

W maju tego roku ukazała się druga odsłona albumu, tym razem w alternatywnych aranżacjach. Na płycie możemy usłyszeć wielu zdolnych artystów młodego pokolenia! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip-hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.

 

REGULAMIN KONCERTU dostępny TUTAJ

 

Albo Inaczej koncert Warszawa - 2.11, Teatr Muzyczny Roma

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn