Szczęśliwa 13-tka – koncert z okazji 13. Urodzin Teatru Kamienica

Szczęśliwa 13-tka – koncert z okazji 13. Urodzin Teatru Kamienica

W obliczu tragicznych wydarzeń, z którymi zmaga się nasz sąsiad, nie możemy być bierni. Kultura zawsze miała ogromną moc oddziaływania i powinna reagować na rzeczywistość. Dlatego też Teatr Kamienica postanowił zadedykować Ukrainie koncert "Szczęśliwa 13-stka", zaplanowany z okazji 13-lecia teatru. Wydarzenie, które odbędzie się już 23 marca ma nas zjednoczyć oraz dodać otuchy w tak trudnych czasach. Koncert będzie też realnym wsparciem, bowiem całkowity dochód z niego przeznaczony zostanie na pomoc dla Ukrainy. Szczęśliwa 13-tka bilety na koncert z okazji urodzin Teatru Kamienica już w sprzedaży.

Szczęśliwa 13-tka wykonawcy

Podczas koncertu, 13 aktorów Teatru Kamienica zaśpiewa najpopularniejsze utwory o szczęściu. Tego dnia na scenie wystąpią: Joanna Liszowska, Katarzyna Ptasińska, Olga Sarzyńska, Justyna Sieńczyłło, Natalia Smagacka, Katarzyna Ucherska, Agnieszka Wielgosz i Łukasz Choroń, a także Emilian Kamiński, Kacper Kuszewski, Michał Meyer, Maciej Miecznikowski, Michał Milowicz oraz Robert Rozmus. 

 

  • Autor: Zespołowa Praca Twórców 
  • Reżyseria: Emilian Kamiński
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Szczęśliwa 13-tka – koncert z okazji 13. Urodzin Teatru Kamienica
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/