Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Kuba Badach "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha."

Kuba Badach "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha."

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

Kuba Badach "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha."O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kuba Badach w Bielsku-Białej! Zapraszamy już 27 listopada do Cavatina Hall na wyjątkowy koncert Kuby Badacha, promujący premierę reedycji albumu – “Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha”. Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha bilety na koncerty już w sprzedaży! 

Kuba Badach Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha.

 „Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha. Edycja specjalna” to reedycja albumu Kuby Badacha z 2009 roku o tym samym tytule. – Gdy nagrywaliśmy ten album w 2009 roku, do głowy mi nie przyszło, że w 2021 roku nadal będziemy grali koncerty z tym repertuarem.  A Wy, najdrożsi słuchacze, wciąż będziecie chcieli się z nami spotykać – mówi artysta. 

 

Piosenki Andrzeja Zauchy okazały się być jednak najtrwalszym pomostem międzypokoleniowym. Ponadczasowe utwory w hołdzie znakomitemu artyście, zostały poddane procesowi remasteringu dźwięku oraz wydane w nowej szacie graficznej. Okładkę albumu zaprojektował Andrzej Pągowski. – Dziękuję też wszystkim wspaniałym muzykom, z którymi w każdej minucie wspólnie spędzonej na scenie, miałem zaszczyt i ogromną frajdę odkrywać w tych utworach wciąż coś świeżego i zaskakującego – dodaje Kuba Badach.  

Kuba Badach

Wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, a także producent muzyczny.

 

Polskiej publiczności dał się poznać jako lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. W 1988 roku jako dwunastolatek nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana.

 

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach (klasa wokalna na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej). Może pochwalić się wieloma nagrodami, m.in. Fryderykiem 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

 

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też